Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, :**

 

Nie wiem co u Anel. Ktoś ma wieści?

 

-- 10 cze 2014, 15:47 --

 

Infinity, dzisaj tesz rozwiozujesz

 

Chyba daruje. Jeden dzień odpoczynku się należy. Poza tym znudziło mnie już gdy teraz znam prawie każdą odpowiedź na pamięć. Wczoraj zrobiłam tylko 3 błędy.

Teraz bardziej staram się szukać objaśnień w necie typu Koprocesor-układ scalony wspomagający procesor w obliczeniach zmiennoprzecinkowych. Wiesz jaki to skrót??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :*************Hey Kasia

 

 

mirunia, wiesz ja mam ucisk na rdzen kregowy i przekrzywiony zab obrotnikowy i tez sie tym martwilam ogromnie ale powiedzial neurochirurg ze rehabilitacja i sie powinno poprawic i codziennie cwiczyc w domku .

Dlatego mysle ze jak Ci tak powoedzial ze operacja nie to wez sie za ta rehabilitacje i fizykoterapie i unikaj dzwigania :nono::nono::nono: i nadwyrezania kregoslupa i powinno nie byc tak zle:*****************

 

U mnie tez radiolog nie napisal ze mam osteofity ktore uiciskaja na rdzen a na zczescie neurochirurg czytal z plytki i sie dopatrzyl tego:)

 

Ja nijako sie czuje , trzyma mnie depresja , dzis sie roztrzeslam jak jechala m na terapie bo sobie wmowilam ze na upale na pewno mi sie cos stanie :bezradny::bezradny::bezradny:

 

I to ciagle uczcie pustki mam . :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana tak ja mam je te osteofity od strony rdzenia kregowego :( takie cholerstwo gdzies mi naroslo :bezradny: a cwiczenia izometryczne wlasnie wykonuje mam kilka dobranych ktore moge wykonywac i na tych sie skupiam i powiem Ci jest lepiej!

Tez sie hydra wspomagam , ale nie wiem czy to cos mi daje chyba niewiele.

 

 

acherontia-styx, :************** moje kiepskie , a upal mnie dobija , i meczy.

Lubie ciepelko ale to juz jest tropic :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×