Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pisałam tutaj dwa lata temu... wtedy zaczynałam terapię.

Miesiąc temu skonczyłam ją trochę w nieodpowiednim momencie - powód odejścia Pani Psychoterapeutki i możliwosc kontynuacji terapii prywatnie...

Dzisiaj mam 22 lata, pracuję, wychodzę z domu z chłopakiem codziennie, byłam w górach- gdzie jest daleko od wyjścia;p potrafie z nim wsiąśc do autobusu i jechać kawałek bez większych problemów. Ciągne dwie szkoły jednoczesnie, studia i policealną. Jestem duma że tyle osiągnęłam w stosunku do poprzednich moich wpisów tutaj...

Mam nadzieję że za jakiś czas, będę już sama poruszac się i wyprowadzę się z tej toksycznej rodziny, zamieszkam samodzielnie i poznam siebie. Siebie! taka jak ja jestem, a nie taką jaką nauczyli mnie być inni...

 

Słowem zakonczenia: nie poddawajcie się :)

Pozdrawiam

S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryby srają w stawach, które opływają w nie. Stawy - wręcz przeciwnie. Przeczytam jeszcze jedną mądrość z gatunku generalizujących na tym forum i ..nie wiem ....nie wiem... nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chciałby z okolic porozmawiać?

W jakim sensie ? Na forum ... ? Ja jestem z Bielska, ale za 3 dni wyjeżdżam na studia i prędko nie wróćę przez swoją fobię :silence: Pozdrawiam

 

-- 28 wrz 2014, 15:50 --

 

Mimo, że mam ustawione Kraków, to do BB też zbytnio daleko nie mam :P

Ostatnio całkiem daleko Pan nie ma :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez kocham nauke, to taki sens zycia dla mnie.

Teraz bede na etapie wyprowadzki, temu pytalam, bo boje sie tego, ze nie dam rady - nie wiem z czym, ale na pewno nie chodzi o sama nauke.

 

Hmm z forum z kim pisze? Z osoba, ktora z forum odeszla juz. Chyba nie nadaje sie do kontaktu z ludzmi, ale próbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy wyjechali ...

 

Ja osobiście o żadnej grupie wsparcia dla nerwicowców nie słyszałam. Podobno jest dla anonimowych żarłoków w Arce na Krasińskiego.

 

To może sami stworzymy taką grupę? :)

 

Myślę,że warto.Jakby ktoś miał jakieś informacje to piszcie ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova Czyli robisz zaoczne ?

 

U mnie bardzo duuuużo nauki w tym semestrze. A przez moją fobię nie bardzo jestem w stanie się przemieszczać, więc siedzę po cichu na dupie i nie narzekam.

 

śliwka_ Fajny pomysł z tą grupą ... tylko dla mnie obecnie nie do zrealizowania :roll: Ale w wakacje to bardzo chętnie :D

 

Jak macie ochotę to napiszcie coś więcej na PW. Nie muszą wszyscy na forum czytać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×