Skocz do zawartości
Nerwica.com

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Medikinet CR)


Badziak

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      52
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      2


Rekomendowane odpowiedzi

a tobie Kalebx3 Metylo pozwala na pracę zawodową, studia ?

- mi już bliżej niż dalej .

Szkoły pokończyłem lata temu ,teraz mam rentę (a do legalnej pracy juz raczej nie pójdę )po 17 latach pracy , debilem nie jestem . A metylo biorę na ADHD i swoją wyrywną i impulsywną szajbę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile w ogóle masz lat ?

w sierpniu 44 ( aż się wierzyć nie chce ).

 

heh, ja 30, chociaż zawsze myślałem że jesteś w moim wieku lub młodszy.

mam wrażenie że my "zaburzeni" - jesteśmy w pewnym sensie też lekko niedorozwinięci emocjonalnie,

być może to tylko moje złudzenie, ale jesteśmy charaktystyczni i różnimy się od ludzi w swoim wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może to tylko moje złudzenie, ale jesteśmy charaktystyczni i różnimy się od ludzi w swoim wieku.

dokladnie .

Kiedyś czytałem ,że ludzie depresyjni nigdy nie potrafia wydorośleć , nawet rysy twarzy mają mlodsze niż w rzeczywistości mają lat .

Mi każdy daje góra 35 ,więc widzisz jakim muszę byc emocjonalnym niedorozwojem . Ani w zaradną matke się nie wdalem , ani tym bardziej w ojca zlotą rączkę . Za to do nałogów jestem asem ,,, i innych destrukcji . Niefajnie .

Az dziw mnie bierze ,że sobie renty nie wyrwiesz. Na psychiczne to bajkowo prosta pilka i renta jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem ,że ludzie depresyjni nigdy nie potrafia wydorośleć , nawet rysy twarzy mają mlodsze niż w rzeczywistości mają lat .

Mi każdy daje góra 35 ,więc widzisz jakim muszę byc emocjonalnym niedorozwojem . Ani w zaradną matke się nie wdalem , ani tym bardziej w ojca zlotą rączkę . Za to do nałogów jestem asem ,,, i innych destrukcji . Niefajnie .

Az dziw mnie bierze ,że sobie renty nie wyrwiesz. Na psychiczne to bajkowo prosta pilka i renta jest .

 

Jest w tym prawda. Masz wielką rację, sam mam 30 lat ale jak patrzę na ludzi w swoim wieku,

to wyglądają stażej, tak mężniej, bardziej owłosieni, tacy pucołowaci, a ja jak taki chłopiec,

nieadekwatnie "ładny" do swojego wieku.

No to jesteśmy podobni.

 

Raz dostałem rentę, w 2010r. po wyjściu ze szpitala, ale to tylko na pół roku.

Następnie łaziłem na jakąś komisję i gówno to dało, odmawiali.

Jeśli prosta piłka to daj mi sposób, bo we wrześniu będę składał ponownie papiery na orzecznictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kalebx witaj selegiline odstawiłem 9 dni temu ,zeby teraz wskoczyc na metylo tylko powiedz mi jezeli selegiline jadłem tylko przez 2 tyg po 10mg to ma znaczenie jak długo ona jeszcze bedzie w organizmie. bo mam już kureską ochote sprubowac najwyzej poczekam jeszcze te 5 dni i hu... pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do niedorozwoju emocjonalnego jak najbardziej tak mam stan umysłu powiedziałbym czasami 10 latka czasami 15 :)

i co do wygladu rok temu koles nie chcial mi fajek sprzedac w tabaku pytał o dowód a mam 23 lata ;) byłem ogolony jak sie nie gole to wyglada na 30 a tak to na 16-17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kalebx witaj selegiline odstawiłem 9 dni temu ,zeby teraz wskoczyc na metylo tylko powiedz mi jezeli selegiline jadłem tylko przez 2 tyg po 10mg to ma znaczenie jak długo ona jeszcze bedzie w organizmie. bo mam już kureską ochote sprubowac najwyzej poczekam jeszcze te 5 dni i hu... pzdr.

 

Rysiek , możesz śmiało już pstrykać metylo ( tylko nie po nosie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze ktos w zestawieniu z anafranilem? Moze domozdzyc, checi dodac, motywacji, przyjemnosci z zycia,a przedewszystkim domozdzyc, usunac roslinkowosc intelektualna. Mi lekarz kaze brac anafranil bo mowi ze mam oslabiony hikopamp, ale na nim pomomo ze nie ma lekow to nid za bardzo jeztem do uzytku.

 

-- 16 cze 2014, 13:19 --

 

Jeszcze chcialbym na sztuki walki chodzic a anafranil odbiera mi wszystkie sily, te psychiczne i fizyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz kaze brac anafranil bo mowi ze mam oslabiony hikopamp

ahahahhabhuaheaubuaehhaehaah AHAHH , hea XD

A ja Ci mówie zmień lekarza, albo przynajmniej nie POwtarzaj po takich deklach publicznie tego typu rzeczy bo wykończysz kogoś na przeponę kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz kaze brac anafranil bo mowi ze mam oslabiony hikopamp

ahahahhabhuaheaubuaehhaehaah AHAHH , hea XD

A ja Ci mówie zmień lekarza, albo przynajmniej nie POwtarzaj po takich deklach publicznie tego typu rzeczy bo wykończysz kogoś na przeponę kiedyś.

 

Hahaha x2 o kurka wodna gruboooo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chłopaki mają dużą wiedzę to pozwolę sobie zapytać...czym by wzmocnić metylo tak z 10 razy żeby mnie tak wypindoliło na Andromedę bo sam to mnie nawet z kanapy nie stawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O chłopaki mają dużą wiedzę to pozwolę sobie zapytać...czym by wzmocnić metylo tak z 10 razy żeby mnie tak wypindoliło na Andromedę bo sam to mnie nawet z kanapy nie stawia.

1) zwiekszyć dawkę metylo

2) dodać bupropion

3) dodać lek antyserotoninolityczny

4) http://pl.wikipedia.org/wiki/Metamfetamina

5) http://pl.wikipedia.org/wiki/Kokaina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×