Skocz do zawartości
Nerwica.com

SSRI-temat ogólny


BirdyNamNam

Rekomendowane odpowiedzi

mnie zwarzywiła paroksetyna, nie wiem czy cos by moglo jeszcze bardziej zwarzywić niz ona

Gdzieś już to pisałam, że każdy ma swojego własnego demona w apteczce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek,

nie wiem czy Ci tak przepisze bo lekarze nie lubią jak im sie mowi co mają robić, najlepiej w takich sytuacjach jak sie chce sprobowac dany lek powiedziec lekarzowi ze kiedys sie go brało i dobrze działał i czy moge go znów sprobowac bo mialem z nim dobre doswiadczenia, ale jeszcze lepiej znaleźć jakiegoś lekarza dobrego, chociaz wiem ze o to dość trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zwarzywiła paroksetyna, nie wiem czy cos by moglo jeszcze bardziej zwarzywić niz ona

 

Nie brałem ale przy 20mg esci siedziałem i miałem w dupie że mi źle. A w aucie to masakra jak miałem w dupie że się zabije. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, mowiłem lekarce, ze nic wczesniej nie brałem. Ze to mój pierwszy raz z lekami. Powiem jej grzecznie o sertralinie, bo uparła sie na Esci, a na mnie po prostu nie działa, choc biore najwyższa dawke leczniczą. Ciesze sie, ze moge jakos wstać z łózka, ze nie mam masakrycznych klopotów z nerwami, snem, no ale to troszke mało. Tym bardziej ze zacząłem dzis czytać i ludzie naprawde stają na nogi, maja dobre samopoczucie i energie. U mnie tez pojawił sie kłopot z osiagnieciem orgazmu podczas stosunku płuciowego.Ale z tego co czytam, to normalne, przy braniu Srii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo sertra to jeszcze dzialanie dopaminowe, a esci to ja jeszcze moze obnizac i potem wszystko obojetne i nic sie nie chce

 

-- 08 cze 2014, 22:40 --

 

heh juz to ktorys raz słysze takie stwierdzenie ze lekarz sie uparkl na esci i twierdzi ze to dobry lek mimo ze stan pacjenta mowi troche co innego, ciekawe

spłycaja libido, sertralina zdecydowanie mniej o ile w ogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, tak, ma mnie uspokoic po dniu na esci i dawce energii. Tylko ze Elicea nie pobudza mnie za bardzo ( jak mi wyjasniliscie to juz wiem dlaczego ) a biorąc do tego na noc Neurotop rano moje cisnienie jeste mega niskie

 

-- 08 cze 2014, 22:55 --

 

no i ''podnosze sie'' kawami tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×