Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Aleksandra_27,

Witaj!

mam kilka pytanek, jeśli pozwolisz :D

 

- w jakich warunkach przeprowadzane są spotkania, pokój, gabinet?

- jakie wrażenia po spotkaniach

- leżysz, siedzisz, ?

- terapia opiera się na rozmowie, i tylko rozmowie czy przeciwnie robicie jakieś testy, uczy Cię relaksacji itp. ?

Byłam dziś u jednej pani psycholg, ale to nie jest to co oczekiwałam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na terapii byłam dopiero 2 razy gdyż długo zwlekałam :oops:

Wizyty odbywają się w pokoju na siedząco. Cały czas rozmawiam z terapeutką. Nie wiem co będzie dalej ale terapeutka jest bardzo fajna i prowadzi terapię osób z zaburzeniami nerwicowymi, lękowo-depresyjnymi, osobowości i zaburzeniami psychosomatycznymi.

Instytut poleciła mi terapeutka w szpitalu w którym leżałam. To jest strona PIE http://www.p-i-e.pl/

Przyjmuje tam ponad 10 terapeutów także z pewnością któryś przxpadnie Ci do gustu :D Cena spotkania 80 zł :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wszystkich tu obecnych szanownych łodzian:)

Czy uczęszczaliście kiedyś (bądź robicie to teraz) na psychoterapie? Czy moglibyście mi kogoś może polecić? Czuję ze ja też powinnam ale zupełnie nie wiem jak zacząć, gdzie szukać i wogole. Myślę ze lepiej będzie pójść w sprawdzone i polecone miejsce niż szukać w ciemno, będę wdzięczna za pomoc:) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA pytałam mojego lekarza o psychoterapie, ale powiedział, ze taka grupowa to powinna byc szczególnie starannie dobrana, aby znalazły sie w niej osoby o podobnych schorzeniach, bo dobiueranie sie przypadkowo czasem przynosi odwrotny efekt, wiec o psychoterapiach nie nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błazej a zatem w m ysl zasady szewc bez butów chodzi...ech okropne to, niestety nie wiem nic o takich terapeutach a pewnie sama powinnam sie udac bo po 14 latach małzenstwa zdradzil mnie maz i zostawił sama z dziekiem bez srodków do zycia, .....ale w mysl zasady co nas nie zabije to wzmocni, ....i wiesz co codziennie rano spiewałam sobie i puszczałam na full "facet to swinia" - nie umniejszajac wszystkim facetom :D - pomogło - a moja nerwica nie jest skutkiem rozpadu małzenstwa tylko zbyt długiego jego trwania bo wlasnie w trakcie małzenstwa czułam sie nikim i niczym, ale to juz inna historia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna moze tą poradnię? Tzn. pod katem pomocy psychologa, nie psychiatry.

 

Wiem,że od niedawna jest tam prowadzona również psychoterapia z prawdziwego zdarzenia, wiec zdecydowalam sie zapisac (skusily mnie krotkie terminy, no i z kasą kiepsko, wiec poki co szukalam terapii nieodplatnie, a tam jest taka mozliwosc), ale przyznam, ze rozgladam sie jeszcze za jakims innym osrodkiem- moze znacie cos godnego polecenia, gdzie nie trzeba placic?

Pojde pewnie do tej Synapsis,podobno ta babka, co tam przyjmuje ma juz doswiadczenie w innym osrodku, szkolila sie w instytucie eriksonowskim, no ale nie wiem nic blizszego, wolalabym uslyszec jakas opinie najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hcialbym poznac kogos do dobrej zabawy przyjacviela mam zdiahgnozowana nerwice moja hipohondria to jeszcze ostro nakrecila bylem w szpitalu 2 razy ale 2 razy po 3 dniach zwialem w szpitalu rozpznali jeszcze zchizofrenie i wogole co oni powypisywali w szpitalu to oni generlanie maja glownie jedno rozpoznaie schizofrenia , generalnie u mie to od nie zrownowazonego spania chyba jeszcze fajek bo przed snem sporo palilem i tylko i wylacznie przed snem i jak mi sie zdaje to troszke moglo mnie doprowadzic do takeiglo dlugotrwalego napiecia mimo ze w domu wlasciwie przebywalemi tam sie nabawilem tej nerwicy a tryb zycia geenralnie prowadzilem po za ty mzdrowy tzn byl ruch itp jednak teraz po przyjmowaniu lekow nie tak jak powinnienem przyjmowac i na poczatku calkowicie zle te leki bralem (dopiero po miesiacu po miesiacu poszedlem do psychiatry ktory postanowil cos zdiagnozowac a nie tylko po krotkiej rozmowie i rozpoznaniu ze szpitala dac leki na wlasciwie cos niezdiagnozowanego leki ktore wlasciwie poglebialy bezsennosc i tym bardziej nakrecaly ta nerwice i tym samym lęki i bezsennosc) Normlnie wogole bym nie pomyslal o szpitalu wzialbym poszedl pobiegac ale tak lęk mnie zjadal ze nie myslalem trzezwo i to bla juz zreszta ktoras noc bezsenna a ja wlasciwie z bezsennoscia wieksza sie niespotakel mw zyciu nigdy. no generlanie to juz sie ciagnie 7 miesiac w domu praktycznie siedze nawet do sklepu nie wychoidze mieszakm z rodzina to cos wszame i siedze jednak caly czas to idzie w zlym kierunku craz slabszy sie czuje i samotny po prostu czuje tutaj ze sie dusze apetyt odchodzi generalnie jakies jakie zajebiste rozrywkowe dzialania pewnie byly wskazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 28 lat,męża,pracę i ustabilizowane życie,ostanie pół roku nie daje sobie rady ze swoim życiem. Mam potwornie niską samo ocenę, mnóstwo niedokończonych spraw do których nie mogę się zebrać. Rani mnie każda nawet najmniejsza krytyka skierowana w moim kierunku, wszystko co robię wydaje mi się beznadziejne.Próbowałam sama jakoś sobie z tym poradzić, ale za każdym razem jak mi się wydaje, że wyszłam na prostą znów jest źle. ten stan się pogarsza, często nie mam siły i ochoty wstać rano, czy zrobić cokolwiek... Wiem, że sama sobie z tym nie poradzę więc szukam pomocy u specjalisty bo dłużej już tak nie dam rady. Szukam jakiegoś dobrego psychologa na terenie Łodzi, może ktoś ma jakieś namiary, coś słyszał. Będę wdzięczna za pomoc.

 

pozdrawiam Iza

 

---- EDIT ----

 

I jeszcze jedno mam pytanie(jesli w ogóle ktoś to czyta)czy ktoś może ma informację na temat gabinetu pychologów na ul.Studzińskiego 59/18 i pani psycholog Elżbiety Sońty.....

 

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×