Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie zgłaszać


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?

sam katował i nagrał, czy film jest oznaczony jako tylko dla pełnoletnich i trzeba się zalogować,żeby obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?

sam katował i nagrał, czy film jest oznaczony jako tylko dla pełnoletnich i trzeba się zalogować,żeby obejrzeć?

Co za różnica? Nie umieszczamy na tym forum i nie propagujemy zachowań podchodzących pod paragraf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zgłaszać jak ktoś na czacie wrzuca filmy np. o katowaniu zwierząt?

sam katował i nagrał, czy film jest oznaczony jako tylko dla pełnoletnich i trzeba się zalogować,żeby obejrzeć?

jasne.ja posiadam kałasznikowa,mieszkam w USA i katuję zwierzęta i wrzucam do netu.ogarnijcie sie.następnym razem zróbcie ze mnie drugiego Trynkiewicza i zgłoście że rzekomo gwałce małe dziewczynki bo mam penisa i jako facet mogę stanowić potencjalne zagrożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jest różnica, kogo i gdzie zgłosić - do administracji/moderacji forum za łamanie regulaminu czy na policję :bezradny:

Ja śle na policje i nie ma ch#ja we wsi! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przybędzie pod innym... 8) Swoją drogą na cholerę mu ta histeria, toż żartowałam z tą policją for God sake :roll:

 

-- 08 cze 2014, 19:55 --

 

ja musze zgłosić do administratora żeby usunoł moje konto

Bez przesadyzmu 8)

chcecie mnie pomówić?czy ja pracuję w rzezni?czy posiadam świnie?ja wrzucam do sieci tylko slajdy lotnicze które rzeczywiście sam robiłem.to wszystko.

Nie widziałam coś zapodał to się nie wypowiem osobiście ino tylko tyle co napisałam 8) Na odstrzał mam tylko AMFCE (który notabeneeee już nie prybędzie ^^ ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=XJWv7SophPA

gdzie mnie na tym filmiku rozpoznaliście?

Nie chodzi o to czy jesteś Ty czy Józek K. na tym filmiku...po CH#J takie coś umieszczać i propagować (!).

Jeśli kogoś takie coś (oglądanie zadawania cierpienia) nie rusza to znaczy ,że jest coś nie ten teges... 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×