Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

neon, Wg mnie to natretne myslenie . Psychozy raczej maja osoby ktore choruja na schizofrenie .

Ja czesto jak mam leki to mysle ze zaraz nie wiem zemdleje w sklepie albo umre albo bog wie co mi sie stanie.

 

 

Zezarlam lody marchewkowe w tej knajpce , jesoooo jakie pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaale gorąco na dworze... wróciłam z wędrówki do kauflandu i figa....!! zamknięty, bo święto! Chciałam swoją ulubioną kawę kupić i parę drobiazgów i niiiici :shock:

Na razie siedzę w domu, bo upał, może pod wieczór na działkę do brata się wybiorę, już dzwonił i zapraszał, zobaczę jak się będę czuła. Nie bardzo mi się chce tam jechać bo komary okrutnie żrą wieczorkiem :shock:

 

platek rozy, jak się czujesz? fajne te lody chyba, jeszcze takich jarzynowych nie jadłam :roll:

co porabiasz w domku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, gratuluje raz jeszcze Kochana moja :***************** :105::great::great::great::great::great::great::great:

 

 

mirunia, :*************** czekam teraz na znajomych , upieklam tarte z wedzonym lososiem , mozzarella i pomidorkami koktajlowymi . No a samopoczucie nijakie , dol mnie meczy i taka pustka we mnie :bezradny::bezradny:

 

Na balkonie posiedzialam chwilke ale mnie tak nagrzalo ze o matko :why:

 

A TY co bedziesz porabiala? Moze idz do tego brata zeby nie siedziec samej? Albo z kims spacerek jak sie ochlodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, tak, ale u mnie, już w domu;), jest znośnie pomiędzy drzewami. Drzewa przysłaniają okna i jest chłodek.

 

-- 08 cze 2014, 16:47 --

 

Czuje się jak pijana. W głowie mi się kołuję, a to na pewno nie ze zdenerwowania bo jestem wyjątkowo spokojna, więc albo odchorowuję egzamin, albo przesiadywanie na słońcu mi zaszkodziło.

 

-- 08 cze 2014, 16:47 --

 

albo nowe leki co najbardziej prawdopodobne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, nie musisz być grzeczny, to Twoja sprawa.

Ja nie lubię ranić innych i może dlatego tak twoja wypowiedź mnie zszokowala. Strasznie dużo tam zlych emocji i agresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×