Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


Lariana

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Lariana, miło Cię poznać. Niech Cię nie przeraża zakres wiedzy - na początek szukaj tematów dotyczących Ciebie, które Cię interesujesz, z czasem opanujesz wszystko ;) W razie problemów funkcyjni są do dyspozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) Tutaj czuję że moje problemy i schizy zostaną na spokojnie wysłuchane i nikt nie powie że przesadzam (jak to zwykle bywa mi słyszeć..)

Witaj błażeju ^^

 

 

Błażej to nie moje imię ... jestem kobietą, a to taka ksywka, bo niby byłam podobna do jednej z prezenterek Roweru Błażeja, który niegdyś leciał na jedynce.

 

Ja myślę, ze mi to już nic nie pomoże i tez zdecydowałam się tu pisać, bo tak łatwiej :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam podobnie, każda sekunda mija mi jak godzina.......chyba, że się z kimś widzę ... wtedy czas leci jakby szybciej....

 

Mam wrażenie, ze nic mi się nie chce, nic już mnie nie interesuje, nie mogę spać....zaczęłam brać deprim......czekam na tel od niego.... a tu cichosza, najgorsze ze czuję, że mu już nie zależy..... ta myśl, ze zależy mu na kimś innym mnie dobija i to bardzo, zwłaszcza, że tak się poświęciłam temu związkowi.

 

PS. Widzę, ze Ty tez dołączyłaś wczoraj - to tak jak ja....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czas mi jakoś dziwnie leci. Ostatnio przebywam tylko w swoim towarzystwie ,czasem gdzieś wyjdę w fali dobrego humoru ,czasem się zmuszam by wyjść..

Moja znajoma też ma taki problem z facetem i nie potrafię jej pomóc.

Myślę ze w takiej sytuacji można sobie zadać pytanie :czy warto?

Nie patrzeć ile się przeżyło z tą osobą tylko pomyśleć o sobie ,co mi daje ten związek/znajomość.

Też dołączyłam wczoraj i próbuje sie tu zadomowić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×