Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

asl, no chyba nie 1.9 tdi. :mrgreen:

czytałam o tym tydzień temu, na pewno chodziło o diesla a leon ma tylko 1.9 tdi

1 tak a 2 ma też 2.0. Mam leonika w dieslu i nigdy nie miałem problemów z silnikiem. ;)

tak? a z którego roku? i jak długo go masz?

no własnie leony ogólnie mają dobra opinię, podobnie jak hondy civic.. zastanawiam sie nad jednym i drugim, ceny podobne.. no i ta alfa gt najbardziej mnie kręci.. ale mechanik odradza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy silniek diesla to fiatowski JDT 1.9 monotwany we włoszczycanach oraz wyprodkowany dla mercedesa. W tej chwilo jest to najepszy silnik diesla na świecie. Wiem to og Grzegorza z parkinku a on 25 lat przepracowal w branzy motoryzacyjnej i nawet teraz sie tym interesuje.

no to fiat też alfe robi..

zapytaj Grzegorza z parkingu co mam kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asl, 2001 a mam go ze 4 lata. Vw 1.9tdi nie sprawia problemów. ;)

o to rzeczywiście już nie najmłodszy..

ale ja mam takiego pecha do aut.. wszystkie mi się psują :roll:

 

-- 08 cze 2014, 00:32 --

 

hobbyturysta, aha, jasna sprawa. Nie ma to jak dobry rower, mozna jezdzic bez zadnego prawka, no i policja Cie nie zatrzyma bo jak maja dogonic rower...

i fotki mu nie zrobią za przekroczenie prędkości :D

 

-- 08 cze 2014, 00:36 --

 

asl, no w alfie masz 1.9jtd i to jest dobry silnik. ;)

miałam 156 ale ciągle coś się pierdzieliło.. koło dwumasowe jak dobrze pamiętam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jake kupic auto to sprawa indywidialna on nie ma pod tym wzgedem wygrowanych wymagan, ma zone i psa 74 lata i jedzi cieniasem bo nic lepszego nie jest mu potrzebne.

ja tez nie mam wymagań tylko do cholery nie chcę z każdym autem co miesiąc do mechaniora jezdzic :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jakies japonskie, inny Grzegorz z ptoarkigu, ma mazde 6 i od 4 lat nic przy niej nie robil. Ale wydal na to auto za 30 tys.

wiesław, ja mazde 6 w lutym sprzedałam, kupiłam bo też mi radzili że niezawodne auto.. po roku spieprzyła sie turbina, wydałam 900 euro na naprawę i sprzedałam mazde pół darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jakies japonskie, inny Grzegorz z ptoarkigu, ma mazde 6 i od 4 lat nic przy niej nie robil. Ale wydal na to auto za 30 tys.

wiesław, ja mazde 6 w lutym sprzedałam, kupiłam bo też mi radzili że niezawodne auto.. po roku spieprzyła sie turbina, wydałam 900 euro na naprawę i sprzedałam mazde pół darmo

 

prawie cztery koła za turbine??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze jakies japonskie, inny Grzegorz z ptoarkigu, ma mazde 6 i od 4 lat nic przy niej nie robil. Ale wydal na to auto za 30 tys.

wiesław, ja mazde 6 w lutym sprzedałam, kupiłam bo też mi radzili że niezawodne auto.. po roku spieprzyła sie turbina, wydałam 900 euro na naprawę i sprzedałam mazde pół darmo

 

prawie cztery koła za turbine??

taa.. i to za używaną turbinę razem z naprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asl, :hide:

 

to chyba słono przepłaciłas... :hide:

nowa kosztuje ok 1300 zł

w Polsce :D w Niem. jest drożej.. i usługi droższe

robiłam u najtańszego mechaniora, inni wzięliby jeszcze więcej

 

-- 08 cze 2014, 01:34 --

 

ty w Niemczech mieszkasz to moze jakas BMW, albo mercedes?

he he ostatnio widziałam jak babka stała na parkingu i holowali jej zepsutą Bemke :mrgreen: nówke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×