Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, bo piszesz jak taka trzpiotka wiec myslalam ze jestesmy w podobnym wieku albo ze jestes mlodsza ode mnie ;) Jedz , odpocznij , nie bedziesz myslala tyle o tym kregoslupie :************* Trzeba korzystac z pogody i jesli mamy lepsze dni to z nich takze.

 

Ja ciut lepiej , staram sie nie dawac zlym myslom , miewam lęki ale wtedy zabierams ie do pracy , robie cos aktywnie . Wczoraj sie zaskoczylam bo myslalam ze bede miala nawet klopot z kupieniem chlebka a tyle rzeczy udalo mi sie zalatwic i w sumie uznalam ze byl to jeden z niezlych dni , moze zaczne znow sie lepiej czuc?

 

LATEK1962, uwielbiam :105: jakas aktywnosc sportowa miec musze :mrgreen: a to mnie uspokaja relaksuje i mam wiecej endorfinek jakw racam z takiego spacerku.

 

Lece sie ubierac!

 

-- 07 cze 2014, 10:18 --

 

mirunia, Kochana a jakze by mogl wiek zmienic cos w relacjach :mrgreen: ja Cie bardzo bardzo lubie i nie zamierzam przestawac!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dzięki Kochana, miło to czytać co piszesz... z Wami, z Tobą jest mi raźniej, bo się rozumiemy w naszych różnych stanach... super i miło że odbierasz mnie jako trzpiotkę, taka byłam kiedyś... a teraz bywa zupełnie inaczej :bezradny:

miłego dnia :papa: odezwę się po południu jak przyjadę z działki, chociaż jeszcze mam trochę czasu do wyjazdu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa: co tu tak pusto? wszyscy weekendują poza domem?

 

Ja niedawno wróciłam z działki u brata, dostałam bukiet kwiatów ogrodowych, sałatę i trochę innych nowalijek, ciepło było na działce, ale nie za gorąco. Teraz słoneczko zaszło i zrobiło się szaro.

Zjadłam obiad, posprzątałam w kuchni i zrobiło mi się smutno, jakiś dół i deprecha, zawroty głowy ... nie chcę takiego nastroju :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, cześć :papa: mam nadzieję, że kiedyś mi to minie... tylko kiedy? chyba muszę odwiedzić swojego lekarza wcześniej niż mi zaplanował... miałam być dopiero we wrześniu, ale chyba przyśpieszę wizytę :?

 

-- 07 cze 2014, 17:10 --

 

a co u Ciebie słychać, jak się czujesz i jak Twoja miłość... kwitnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, myślę, że to dobry pomysł, żebyś szybciej poszła do lekarza, może jakieś inne laki by się przydały. Ostatnio chyba często nie czujesz się najlepiej.

A moja miłość kwitnie. Chyba pierwszy raz w życiu jestem aż tak szalenie zakochana. Wcześniej byłam w związkach z kilkoma osobami, ale zawsze było coś nie tak, nigdy nie czułam takiej pełni szczęścia. A teraz z M. mam poczucie, że wszystko jest idealne. On się mnie pyta, co ja w nim widzę. A ja zwyczajnie szukałam człowieka o dobrej pięknej duszy, niczego więcej mieć nie musi.

 

-- 07 cze 2014, 16:16 --

 

amelia83, miłego odpoczynku, kochana:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, tak, zamiast lepiej to ja czuję się coraz gorzej, teraz jeszcze doszło zmartwienie moim kręgosłupem szyjnym i zwiększyły się przez to lęki i depresja... pomyślę nad wcześniejszą wizytą, ale najpierw neurochirurg.

Cieszę się, że Ci się układa w sprawach sercowych i trafiłaś na fajnego chłopca :D

 

amelia83, miłego weekendu i dobrej pogody :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×