Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


DzordanekAgus

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj DzordanekAgus, miło Cię poznać. Ale znajdź czas przynajmniej dla siebie :!: Mam nadzieję, że forum pomoże, ale zdajesz sobie sprawę, że w przeciwnym wypadku będziesz musiała znaleźć jednak czas na lekarza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, zapewne znajdę czas,tylko nie wiem, czy zajdzie taka potrzeba, żeby iść do psychologa...Może od razu opiszę swój problem, bo nie wiem i tak jak go nazwać, żeby stworzyć nowy temat. Otóż chodzi o to, że, jak jestem w domu, to strasznie się wściekam o wszystko, potrafię być niezłą suką, choć wcale tego nie chcę, myślę, że to dlatego, że sytuacja rodzinna jest nieciekawa, skrótem mówiąc mama zdradza tatę, my z siostrą o tym wiemy, ale nic nie mówimy, poza tym ojciec tez się wkurza o byle co, traktuje mnie gorzej niż moją sis, bo wg niego jestem podobna do mamy... Pewnie to dlatego, ale mój problem polega głównie na tym, że jak się wkurzę już, to mam wyrzuty sumienia i muszę się ukarać, ostatnio uderzyłam trzy razy głową w ścianę...Wtedy sobie uświadomiłam, że potrzebuję pomocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agus!

Napewno na forum znajdziesz wsparcie i zrozumienie. Niestety uważam, że wizyta u psychologa będzie w konieczna;/ To napewno w dużej części poczucie winy i poczucie gorszego traktowania. To nie jest łatwa sytuacja, zwłaszcza gdy żyjesz z tymi ludźmi. Trzymaj się dzielnie i uważaj na siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzordanekAgus, opinia taty wydaje mi się nie celna - mówi tak, bo pewnie przypominasz mu jego samego ;) (piszesz, że on też ma ataki złości o byle co). Relacje w Twoim domku wyglądają nieciekawie. Zastanawia mnie mama - czy ona wie, że Wy wiecie :?::?::?::?: Jak można stawiać swoje dzieci w takiej sytuacji :?::?::?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzordanekAgus, opinia taty wydaje mi się nie celna - mówi tak, bo pewnie przypominasz mu jego samego ;) (piszesz, że on też ma ataki złości o byle co). Relacje w Twoim domku wyglądają nieciekawie. Zastanawia mnie mama - czy ona wie, że Wy wiecie :?::?::?::?: Jak można stawiać swoje dzieci w takiej sytuacji :?::?::?::?:

 

Ona wie, chodzi o to, że sama nam powiedziała, stawia nas w strasznej sytuacji, bo musimy mimo woli okłamywać ojca... Moi rodzice są nieodpowiedzialni, zachowują się, jak dzieci, które bawią się w dom, oni w ogóle nie powinni nas spłodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×