Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

160 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      114
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

estera1, człowiek z urojeniami raczej nie wie, że się źle czuje. Dla niego to normalny stan. Pomijając, że dla chorego urojenia mogą się źle skończyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ludzie za Tobą łażą to typowy objaw schizofrenii na którą chorujesz.

Wniosku zbiorowego nie złożysz. Musisz wykazać, że ten lek brany codziennie przez kilka lat Ci zaszkodził. Jeżeli tego nie wykażesz, niczego nie zdziałasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja praktycznie śpię po 4-5 godz od kiedy nie biorę kwetiapiny. Niestety, od dwóch lat codziennie biorę coś na sen, więc teraz ciężko jest zasnąć "naturalnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion ja dopiero co odstawilam. Po 2 latach. Nie było źle. Chociaż wcześniej kilka razy próbowalam odstawic i nic. Teraz się udało. Trzeba przetrwać 2-3 bezsenne noce/lub slaby/kiepski sen, a po tym już z górki. Jestem bardzo zadowolona, ze przez to przeszłam. pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion ja dopiero co odstawilam. Po 2 latach. Nie było źle. Chociaż wcześniej kilka razy próbowalam odstawic i nic. Teraz się udało. Trzeba przetrwać 2-3 bezsenne noce/lub slaby/kiepski sen, a po tym już z górki. Jestem bardzo zadowolona, ze przez to przeszłam. pozdr.

 

dzięki! może lepiej spróbować już teraz....

muszę przyznać, że uzależniłam się psychicznie. to pierwszy lek po którym śpię, a rano budzę się wypoczęta.

 

-- 11 cze 2014, 12:21 --

 

slow motion, zażywasz na spanie ten lek? odstawiaj stopniowo bo to neuroleptyk. zmniejszać pomału. A co na to M? Ile masz tych tabletek?

tak-na sen 50 mg. Od M dostałam ten lek(miał zapasy, bo dostawał od lekarza za free) teraz delikatnie mi sugeruje, żeby odstawić.

Mam jeszcze na około 3-4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×