Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Sączę sobie koktajl truskawkowo- miętowy, który został mi dostarczony. W sumie to nie wiem, czy odpowiada mi życie cesarzowej . Dobrze, że to tylko jeden dzień. :mrgreen: Poranek spędzony w gabinecie zabiegowym z rozwaloną żyłą był zdecydowanie bardziej bliski moim klimatom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpoczynam pjerdolenie de novo, męczę się, bo jestem dziecięciem smutnej niebywale wymagającej rozpieszczonej wsiurskiej nacji. na brzuchu widze tętnienie, poniżej touchpad bez metafory, czuje rozbitą insuline i czekolade, patrze na zegarek, kontroluję obwód nadgarstka z bliznami, rozpuszczam amylazą snikersa, chrząkam, czekam na skok poziomu glukozy, czytam esa, odkładam fona, podnosze ciało, czuję tętnienie w stopie, czuję ból głowy, powstrzymuję drżenie, powstrzymuję diurezę, powstrzymuję wulgaryzmy, dotykam twarzy, myślę, że mam upjerdolone dłonie ziemią po pożegnaniu śląskiej, myślę, że kiepsko się powstrzymuję, słyszę głos siostry, otwieram serduszko, odpowiadam głosem, kończe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pije kawe, chyba powinnam zadzwonic do dwóch kolegów, któzych wczoraj zlałam bo byłam zmeczona i nie chciało mi sie z domu wychodzić i do trzeciego, którego nie wiem jak okreslic w końcu, pogoda fajna na wrotki chyba pój de jesli mnie kaszel nie zabije a wieczorem do teatru ze znajomymi na zenade zycia kumpla jak to sam okreslił bo grac jako statysta, ponabijamy sie z niego a tak naprawde to idziemy zobaczyc jak sobie poradzi i9 zyczymy mu jak najlepiej i do mamy musze zadzwonic bo tez dzwonie do niej od kilku dni i nie moge tego zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×