Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, czegos tu nie rozumiem... idziesz do lekarza który przepisuje Ci leki... wykupujesz je i oddajesz rodzicą?

Nie. Idę do lekarza z rodzicami, lekarz daje receptę im, oni wykupują leki i je chowają.

 

Po co wykupują? Żeby schować? :lol:

Solian mi dawkują tak jak trzeba. Tylko Dipherganu uwzięli się że nie będą mi dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, hmmm to ubierz sie jak zdzira wypij cwiartke i piwo dla odwagi i jedz do miasta w poszukiwaniu szczescia i znajomych ,

piatke za rade przelej Aranjani, bo jej wisze za pizze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, czegos tu nie rozumiem... idziesz do lekarza który przepisuje Ci leki... wykupujesz je i oddajesz rodzicą?

Nie. Idę do lekarza z rodzicami, lekarz daje receptę im, oni wykupują leki i je chowają.

 

to po kiego w ogóle :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, czemu idziesz z rodzicami?

Skoro chowają, to po co kupowali? :P

Do lekarza jeżdżę z rodzicami, bo mam dosyć daleko, z resztą samego mnie nie chcą puścić do lekarza. A po co kupowali Diphergan, skoro nie chcą mi go dawać? Tego nie wiem.

 

-- 05 cze 2014, 20:51 --

 

Doberman, czegos tu nie rozumiem... idziesz do lekarza który przepisuje Ci leki... wykupujesz je i oddajesz rodzicą?

Nie. Idę do lekarza z rodzicami, lekarz daje receptę im, oni wykupują leki i je chowają.

 

to po kiego w ogóle :roll:

Żebym ja wiedział. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin nikt z moich okolic nie jest zainteresowany zlotem :(

 

hobbyturysta ja chciałabym mieć znajomych, żeby móc pogadać itp., a nie "znajomych", którzy jak tylko się odwrócę obrobią mi de ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, wiesz co ? zamów sobie taksówkę. Odechciało mi się z tobą jechać gdziekolwiek, ale inne chętne dzierlatki zapraszam pod 4 sosnę :P:great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin na ogólnopolski mam daleko ;)

 

hobbyturysta akurat od gadania mam przyjaciółkę, która mieszka daleko daleko, chodzi mi o kogoś, z kim można się spotkać, wyjść gdzieś... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×