Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

 

albo dłużej... jak trafisz za kratki. Zastanów się czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

 

albo dłużej... jak trafisz za kratki. Zastanów się czy warto

To są bandyci, oni nie pójdą na policję, tak samo jak nie poszli poprzednim razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, "Wyrwałem chwasta"??

nie jestes od tego żeby decydować kto ma życ a kto nie...

Poza tym... jeśli nawet zabijesz człowieka, który jest bandytą... pójdziesz siedziec. Zabijesz skurw*syna a pojdziesz siedziec za człowieka. Nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, "Wyrwałem chwasta"??

nie jestes od tego żeby decydować kto ma życ a kto nie...

Poza tym... jeśli nawet zabijesz człowieka, który jest bandytą... pójdziesz siedziec. Zabijesz skurw*syna a pojdziesz siedziec za człowieka. Nie warto

Niestety, taki kraj, że nie można nawet oczyścić społeczeństwa z bezwartościowych elementów. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, niestety. Ale tak na prawde nie Ty decydujesz kto ma życ a kto nie. I kto zasługuje na życie a kto nie. I kto jest kimś wartościowym... bo to subiektywna opinia... i szczrz Ci powiem, że pomimo tego, że Cie lubie, nie chciałabym abyś Ty decydował o tym kto ma być a kto nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, wkurza mnie polska młodzież drąca ryje pod moim oknem. Może jak znowu któregoś pobiję do nieprzytomności, to będzie spokój przynajmniej przez tydzień.

 

albo dłużej... jak trafisz za kratki. Zastanów się czy warto

To są bandyci, oni nie pójdą na policję, tak samo jak nie poszli poprzednim razem.

skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....

ale mysle ze mylisz zwykłych blokersów pijacych sobie piwko pod blokiem z prawdziwymi bandziorami z którymi nie maja nic wspólnego....prawilni bandziorki to by sie zebrali i za swojego ziomka którego pobiłes, dostałbyś taki wpierdol ze odechcialoby ci sie z domu wychodzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....

ale mysle ze mylisz zwykłych blokersów pijacych sobie piwko pod blokiem z prawdziwymi bandziorami z którymi nie maja nic wspólnego....prawilni bandziorki to by sie zebrali i za swojego ziomka którego pobiłes, dostałbyś taki wpierdol ze odechcialoby ci sie z domu wychodzić ...

 

nic dodac, nic ująć Maćku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to sa bandyci to szykuj sie na konkretny wpjerdol od nich....

ale mysle ze mylisz zwykłych blokersów pijacych sobie piwko pod blokiem z prawdziwymi bandziorami z którymi nie maja nic wspólnego....prawilni bandziorki to by sie zebrali i za swojego ziomka którego pobiłes, dostałbyś taki wpierdol ze odechcialoby ci sie z domu wychodzić ...

A myślisz że nie próbowali mnie pobić? A żeby to raz. Mało to razy ja od nich dostałem za niewinność?

 

-- 04 cze 2014, 20:53 --

 

Aha, i jeszcze jedno. Ja już z domu nie wychodzę. To zbyt niebezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Tez kiedys bylem takim smarkiem pijacym piwo pod klatka u siebie na Praszce i wiesz co, nikt nigdy nie zwrócił nam uwagi ze zachowujemy sie głośno czy tez muzyka z samochodu gra za głośno.

.po prostu wszyscy sie bali ale społeczniki wytoczyli nowa broń przeciwko nam w postaci straży miejskiej i psów. Potrafili dzwonić po kilka razy wieczorem raz do jednych raz do drugich a oni przyjeżdżali po kilka razy tego samego wieczoru, najpierw szły od nich prośby żebyśmy byli ciszej bo juz 3 czy 4 raz nie chce im sie do nas przyjeżdżać, jesli to nie skutkowało wypjerdalali nam wszystkim mandaty za zaklucanie ciszy nocnej.

Moze sprubój tak, zamiast bawic sie w Rambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, Tez kiedys bylem takim smarkiem pijacym piwo pod klatka u siebie na Praszce i wiesz co, nikt nigdy nie zwrócił nam uwagi ze zachowujemy sie głośno czy tez muzyka z samochodu gra za głośno.

.po prostu wszyscy sie bali ale społeczniki wytoczyli nowa broń przeciwko nam w postaci straży miejskiej i psów. Potrafili dzwonić po kilka razy wieczorem raz do jednych raz do drugich a oni przyjeżdżali po kilka razy tego samego wieczoru, najpierw szły od nich prośby żebyśmy byli ciszej bo juz 3 czy 4 raz nie chce im sie do nas przyjeżdżać, jesli to nie skutkowało wypjerdalali nam wszystkim mandaty za zaklucanie ciszy nocnej.

Moze sprubój tak, zamiast bawic sie w Rambo.

Z wrogiem narodu polskiego w postaci straży miejskiej i policji nie gadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman ale ja nie mam zamiaru się z Tobą kłócić.... bo tak jak już napisałam lubię Cie.

Ja Ciebie też lubię, ale naprawdę muszę już iść spać. Od około tygodnia prawie nie śpię i być może to mnie tak wyprowadza z równowagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×