Skocz do zawartości
Nerwica.com

[RADOM]


sheepfucker

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem z Radomia, leczyłam się, ale chcę mieć dziecko i odstawiam leki... możecie polecić jakiegoś psychoterapeutę? ktoś Wam pomógł? nie chce brać leków, bo to w moim przypadku pomoc doraźna, odstawiam i wszystko wraca:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ayaka ania??

Wiesz mogę Ci polecic psychoterapeutę P.Tadeusz Sambor na ul.Głównej przyjmuje w przychodni Viva-Med w internecie znajdziesz tel.do nich co jeszcze długie są terminy ostatnio ja byłam u niego ostatni raz jakoś w listopadzie no a teraz wizyte mam w przyszły wtorek więc cóz oczywiście to jest na NFZ .Można sie domyslić bo prywatnie to szybciej sa wizyty .Co do skuteczności terapii hmm chodzę do niego tak juz z pól roku przyznam szczerze , że jest troche jakby lepiej pozostaje walczyć z tym bo trzeba też zacząć od siebie zmieniać wszystko w sobie nastawienie przełamać lęk co wierzcie mi jest rzeczą cholernie trudną także myślę ,że będzie ok

 

-- 22 lut 2012, 22:11 --

 

Ja tez radom 23lata z checia bym sie s kim spodklal a najlepiej z kims kto ma klonow duzo hehe bo chyb to jedyna deska ratunku dla mnie :why:

 

 

 

Jak mam rozumieć ,,dużo klonów''??????

 

-- 11 wrz 2012, 19:53 --

 

Moge polecić psychoterpaeute Pana tadeusza Sambora który przyjmuje na NFZ na ul.Głównej (zamłynie) w przychodni Viva-med.Oraz psychologa za jego pośrednictwem który organizuje niedrogie spotkania terapie grupowe dla osób z nerwicą Pan Wnukowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem z Radomia. Leczę się psychologicznie i psychiatrycznie od 5 lat. Mam 23 lata. Chce ktoś poznać się, chociaż popisać, pogadać?

Jestem otwarty.

Nie wchodzę tu raczej często, bo nie mam neta w domu w kompie. Więc jak ktoś chce sie odezwać to na gg - nr 171717 (tak, taki mam nr). Badź nr tel 881721002 - play.

 

Wiktor. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×