Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, kombinuj dalej samodzielnie z lekami, raz bierz te od lekarza, które masz zlecone aktualnie raz inne to na pewno będziesz spał normalnie 8)ironia, of course...

mówili Ci to już chyba wszyscy a nadal ciągle pytasz o to samo.

 

Anna Maria, z czego miałaś tyle %?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie za bardzo jestem dzisiaj w formie, wyłażą stresy kilkudniowe (przed MR), od rana jestem jakaś "pijana", nerwicowe zawroty głowy, dopiero od niedawna ciut lepiej, ale dalej zamroczona i teraz śpiąca. Jakoś przemęczyłam się w pracy :bezradny:

 

Płatku**** współczuję ci tych bólów głowy, być może są po coaxilu, nie wiem :bezradny: i nic p/bólowego nie pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, acherontia-styx, wlasnie faszeruje sie tabletkami i pomagaja na tyle ze troche bol przytlumiaja ale nie niweluja calkiem...Musze zapytac lekarki bo osza;eje z tym bolem.

 

mirunia, tez dzis jestem nie w formie , terapeutka mowila ze takie stresy wlasnie beda wylazily i bedziemy to przyplacac zlym samopoczuciem:(

Co dzis masz na obiadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, zapytaj koniecznie lekarkę o ten ból.

Tak, stresy wychodzą później i to ze zdwojoną siłą... czekam kiedy ustąpi ten nerwicowy stan :hide: staram się sama wyciszać, uspokajać.

 

płatku, zjadłam już obiadek :D kalafiorową i żeberka duszone z sałatą. Jutro muszę znowu sobie coś upichcić na 2-3dni. A kalafiorową miałam z małym makaronikiem takim do zup, uwielbiam klusie :mrgreen:

 

-- 04 cze 2014, 16:45 --

 

muszę wyjść na godzinkę :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie znacie dobre leki na spanie?

 

lańsko w d... !!! za nieposłuszeństwo :time:

 

platekrozy, wróciłam już, jest piękna pogoda, cieplutko bez wiatru i świeci piękne słońce od kilku dobrych godzin... może wreszcie będzie lato :angel:

spojrzałam teraz na moje okna w słońcu i opadły mi ręce... niedawno myłam :shock: ale po tych deszczach znowu czeka mnie robota... tylko jak ja biedna je umyję jak brakuje mi sił? może po kawałeczku :hide:

 

-- 04 cze 2014, 18:58 --

 

amelia83, comatom, :papa::papa:

 

dobre z rabarbarem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a ja wlasnie do tylu jestem z kilkoma ostatnimi odcinkami, ale przypomnialo mi sie, ze chyba w ksiazce juz to czytalam jednak :D (bo ja tak lece jednoczesnie z serialem i z ksiazką ;) ).

 

A u mnie w miare ok, jakos niedawno meczylo mnie strasznie kołatanie serca, i juz myslalam, ze sie wykoncze. Ale po tygodniu minelo :) I teraz w miare ok, w sumie zasypiam szybko, mam duzo roboty i zalatwiania z remontem mieszkania, wiec nawet po marketach jezdze i nie mam akcji! :) I zauwazylam, ze w marketach duzo lepiej mi jest jak jestem w okularach przeciwslonecznych. Wtedy moge chodzic i chodzic :) a jak zdejmuje to jakos mnie to swiatlo dziwnie razi i mam jakby oczopląs. No i roboty tez troche mam, wiec jakos tak jak mam co robic, to czuje sie calkiem ok.

 

Aaaa bo wlasnie, tez mialam taki epizod, ze pojechalam na odpoczynek na dzialke na pare dni - i momentalnie mialam oslabienie, nic tam nie robilam i tak sobie bylo. Nawet lęki troche mialam jak wracalam. Ale jak znowu musialam sie zabrac za rozne rzeczy to jakos szybko wyszlam z tego stanu. Wiec dla mnie to najlepsze - nie myslec za duzo, tylko robic co do zrobienia :)

 

A Ty jak tam samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, super ze masz teraz tyle pozytywnych dni:)))

Ja mialam 3 komisje w Zus w ciagu ostatnich dwoch tygodni i mam teraz z depresje troche i lękowe mysli i staram sie dlatego zabrac do czegos bo mam jak Ty , jak nic nie robie zaraz sie nakrecam i jest gorzej > Przed komisjami juz czulam sie calkiem niezle:) Nie mialam lekow nigdzie poza autobusami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×