Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, wiem, że się zdenerwował przez to porównanie go a amfce swoją drogą też bym wybuchła. Poważnie ma bana stałego?

idz go jeszcze pogłaszcz po główce....

I zapamietaj sobie raz na zawsze, nie porównywałem go do pedofila a do goscia który wrzuca tu teksty ze kazda kobieta to dziwka i bidulek musi płacic za sex....a wypowiedzi owego pana sa takie same jak tej łajzy co ubliża kobieta....

Jesli kolejny raz nie zrozumiałaś o czym pisze, czytaj do bólu az zrozumiesz albo sie zesrasz.

macieywwa, a to jest amfce ile razy mam to tłumaczyć do cholery no! :roll:

 

no żebyś Ty czasem nie. przeginasz razem z lucy z tekstami oj przeginasz

w przeciwieństwie do innych nie ublizam nikomu a ze ma ciety jezyk a nie inny nic nie poradze, nie jestem intelektualista po politechnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak była informowana??? Kasować takie coś można i co z tego, chodzi mi o to, że co jeśli temu dziecku dzieje się krzywda...Skurwiela namierzę, zaraz dzwonię do kumpli od takich rzeczy...choćby był na drugim końcu Polski...przejadę się z paroma znajomymi...

[videoyoutube=hrs-MPsHvR4][/videoyoutube] :mrgreen: tak mi się jakoś skojarzyło :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obserwować ataki takiego "psychola" gdy atakuje spamem w nocy...przypatrujcie się wtedy kto pisywał z facetów na forum godzinę wcześniej i do godziny póżniej, kto pojawił się w temacie o sprawach damsko-męskich tego dnia jako nowo zarejestrowana osoba... 8)

Reszta to robota dla policji tj. powiązanie kont itp :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obserwować ataki takiego "psychola" gdy atakuje spamem w nocy...przypatrujcie się wtedy kto pisywał z facetów na forum godzinę wcześniej i do godziny póżniej, kto pojawił się w temacie o sprawach damsko-męskich tego dnia jako nowo zarejestrowana osoba... 8)

Reszta to robota dla policji tj. powiązanie kont itp :mrgreen:

 

 

Wybacz, ale to błędne myślenie.

W ciągu ataków psychola na forum piszę ja ..godzinę wcześniej i później, w różnych tematach. Jestem podejrzany? A nowo zarejestrowana osoba to czysty zbieg okoliczności może być. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej obserwować ataki takiego "psychola" gdy atakuje spamem w nocy...przypatrujcie się wtedy kto pisywał z facetów na forum godzinę wcześniej i do godziny póżniej, kto pojawił się w temacie o sprawach damsko-męskich tego dnia jako nowo zarejestrowana osoba... 8)

Reszta to robota dla policji tj. powiązanie kont itp :mrgreen:

 

 

Wybacz, ale to błędne myślenie.

W ciągu ataków psychola na forum piszę ja ..godzinę wcześniej i później, w różnych tematach. Jestem podejrzany? A nowo zarejestrowana osoba to czysty zbieg okoliczności może być. ;)

Ale w jednym przypadku nie jest 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim :shock: ?

 

-- 19 maja 2014, 02:38 --

 

Poza tym, domyślam się że on wchodzi tu przez jakieś bramki czy co. Więc namierzenie go tak samo jest możliwe z tego konta co pisze i jakby miał normalne jakieś. ;)

Ma normalne. 8) Dlatego pisałam teraz to robota dla policji tj. powiązanie tych kont ze sobą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sensem edycji postów... ktoś coś pisze ktoś odpisuje a ten pierwszy zmienia posta... i jest (przepraszam za słowo) dupa . I wychodzi z tego czeski film... czyli nikt nic nie wie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postulował wręcz wydłużenie czasu na edycję, nie miałem pojęcia że jest ustawiona na minutę, byłem przekonany że na 15 - chyba że wprowadzono to w ostatnich dniach. A ten czas na edycję jest mi potrzebny bo czasem jak piszę długiego posta to zdarza mi się strzelić orta bądź literę bez ogonka - zawsze czytam to co napiszę przed publikacją, ale wiadomo, że czasem coś może umknąć i wyłapuje się błąd dopiero po wysłaniu i przeczytaniu po raz trzeci. I w gruncie rzeczy z całego serca niektórym użyszkodnikom polecam czynić tak samo, oj, polecam... Czasem muszę poprawiać błędy kiedy kogoś cytuję, no, kurde... Aktualnie toczy się dyskusja o poziomie edukacji w naszym kraju i to jest dla mnie dowód na to że coś jest bardzo, ale to bardzo nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego mam chyba jakieś specjalne uprawnienia, albo decyzja o ukróceniu czasu zapadła za to nie weszła w życie, bo właśnie sprawdzałem w innym temacie - po upływie sześciu minut nadal mogę edytować posta :) Nawet ten oto post jest edytowany już po raz trzeci.

 

Za to faktycznie po minucie znika możliwość usunięcia posta, co jest nieco dziwne.... Ale generalnie mi to nie przeszkadza, więc nie będę narzekał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estera1, sam nie jestem mistrzem ortografii, stąd opcję edycji uważam za potrzebną ;) Mogę cie wyręczyć w byciu "tym najgorszym": najbardziej mnie skręca jak widzę w dyskusjach o polityce - patriotów strzelających byki! :D Zawsze mam ochotę takiego trzepnąć przez ekran po łbie i poradzić żeby najpierw nauczył się poprawnie pisać w ojczystym języku, zanim zacznie w nim wygłaszać opinie! :twisted:

 

-- 04 cze 2014, 16:29 --

 

LOL albo mamy najszybciej reagującą na uwagi kadrę, albo mam w pracy magicznego kompa, bo w domu faktycznie już po minucie nie mogę edytować postów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL albo mamy najszybciej reagującą na uwagi kadrę, albo mam w pracy magicznego kompa, bo w domu faktycznie już po minucie nie mogę edytować postów :D

Chyba zareagowali, bo jeszcze do południa mogłem edytować przez 15 minut, a teraz już nie. Pomysł skrócenia czasu możliwości edycji uważam za chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie jest to chory pomysł.

 

Przez wzgląd na Użytkowników, którzy notorycznie edytowali swoje posty doprowadzając tym do totalnego chaosu w dyskusji edycja została ustawiona na 1 minutę. Było to około pół roku temu...

 

w momencie gdy masz 15 minut na edycję możesz robić totalny trolling ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL albo mamy najszybciej reagującą na uwagi kadrę, albo mam w pracy magicznego kompa, bo w domu faktycznie już po minucie nie mogę edytować postów :D

Chyba zareagowali, bo jeszcze do południa mogłem edytować przez 15 minut, a teraz już nie. Pomysł skrócenia czasu możliwości edycji uważam za chory.

 

Dla mnie pomysł świetny bo już pewna pani trolling robiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewna czy ta 1 minuta to nie za mało. Mi się ciągle coś nie udaje w tych postach, np. wysyła się dwa razy, gdzieś mi brakuje jakiegoś słowa itd,

a jak mi net zwolni to już się nie wyrabiam z poprawą :roll: .

Popieram w 100%, z tych samych powodów. A na takie sytuacje:

 

Dla mnie pomysł świetny bo już pewna pani trolling robiła.

w momencie gdy masz 15 minut na edycję możesz robić totalny trolling ;)

 

to chyba się trolli powinno banować a nie utrudniać życie reszcie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×