Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

nie dla mnie,skoro zapisałem sie na terapie krótkoterminową to takową chciałbym przejsc, za to ta kobieta jezdzi do maroka,moze powinienem wczesniej zostac poinformowany że planuje urlop w terminie, który nakłada sie na moją terapię?czy nie? zreszta kobieta była myslami juz w maroku i sesje zakonczyła 15 min przed czasem, dalej klepiemy po pleckach?

 

-- 03 cze 2014, 21:27 --

 

wieslawpas, byłem na 5 sesjach więc jakies 5 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, :***

 

Mnie wkurzyła Mama. Czy Ona musi wszystkie swoje koleżanki obgadywać?? Jeszcze że ktoś jest "ograniczony" a mama? smsa nie wyśle, nie odczyta np. ,a jej koleżanki tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa: Byłam u psychologa, pół godziny. Miałam taką pustkę w głowie,że nie wiedziałam co mam jemu mówić. Kazał mi przemyśleć czego oczekuje od terapii i jak ma mi pomóc i przyjść za 2 tygodnie i wtedy ustalimy co i jak i czy będziemy prowadzić terapię. Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, :***** Przemyślę przez te 2 tygodnie, pójdę i zobaczę jak będzie na drugim spotkaniu. Pytał mnie czy wolę terapię indywidualną czy grupową, powiedziałam, że wolę indywidualną. Na razie byłam w stanie mu powiedzieć tylko o tym, że chciałabym się pozbyć lęku, że bardzo zraziłam się do psychologów i to wszystko. Powiedział mi,że on nie będzie mi przypinał już łatek chorobowych bo mam ich dużo i to też wpływa na moje samopoczucie. Zobaczymy jak to będzie. A Ty jak się czujesz? :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kobietki :papa::papa::papa: :*************

mam taki bol glowy ze na oczy nie widze.

 

Ide do ogolnej w piatek po skeirwanie do poradni elczenia bolu.

W Biedronce facer sie wepchnal przede mnie do kolejki do kasy :shock: centralnie odsunal moj wozek mnie popchnal i sie za przeproszeniem wje8888 al na chama. Sklnelam go ale po wysjciu z biedry sie rozplakalam . Nie nadaje sie do zycia , byle drobnostke przezywam. :hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nie przejmuj się tak Kochana :*** Chociaż wiem,że łatwo się mówi.

 

 

Ja jestem rozbita po tym spotkaniu z psychologiem.

Nie wiem sama, pójdę za 2 tygodnie i znowu będę miała problem z mówieniem :why:

Chyba sobie spiszę na kartkę co chce zmienić bo potem nie odezwę się i znowu uniknę tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×