Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mnie pamiętacie? To miłe, choć nie tak chciałbym być zapamiętywany w przyszłości. :lol:

 

Zachodzę tu czasami, ale specjalnie nie wypowiadam się mając w pamięci burzę, po której się stąd wyniosłem. Teraz jednak muszę się wypowiedzieć, bo co niektórzy, obarczeni przez los bujną fantazją robią ze mnie pedofila i to dość "zasłużonego" na tym forum od lat. mark123 daj sobie siana z takimi teoriami spiskowymi i użyj trochę mózgu jak np Candy, Davin czy hooain. No chyba, że wolisz słuchać pewnych osób, które plotą 3 po 3.

 

Drzewiej: rotten soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin,

Co prawda, to prawda. Ciebie i deadera najlepiej będę pamiętał.

 

kupmitrumne,

Byłem prawie cały czas, tylko się czajnikowałem. :D

 

hooain,

Klaskaj. :D

 

-- 31 maja 2014, 23:31 --

 

Siddhi,

Czy to ważne teraz? Przeszła dawno, a teraz słońce świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemasz rotten...podczas Twojej nieobecności reguły uległy zmianie, teraz nikt nie bajeruje dupeczek bez mojej wiedzy i błogosławieństwa, chyba, że chce stanąć oko w oko z moimi piekielnymi bestiami nekromantą buką i seksualnie niewyżytym szulerem pederastą hobbyturystą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

siemasz rotten...

Siemanko...naczelny erotomanie gawędziarzu Nerwicykom. :D

 

podczas Twojej nieobecności reguły uległy zmianie, teraz nikt nie bajeruje dupeczek bez mojej wiedzy i błogosławieństwa

Cóż Ci co chcą bajerować, muszą bezzwłocznie dostosować się do wymogów mistrza, czyli Ciebie. Długo rozpatrujesz podania spragnionych bajery?

 

że chce stanąć oko w oko z moimi piekielnymi bestiami nekromantą buką

Ja kiedyś stanąłem i wierz mi nie było tak źle. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Bardziej bym się bał kot buki, niż jego samego. ;)

 

i seksualnie niewyżytym szulerem pederastą hobbyturystą

Ja nie znaju. To znaczy tyle o ile, przeczytałem ledwie kilka postów, więc nie wiem czy się bać czy nie. ;)

 

EmInQu,

RS vel Ondskan dobrze Cię widzieć znowu na forum 8)

Dzięki. Miło mi bardzo :D . Jednakże udzielać się tak kiedyś nie zmierzam. To był wyjątek. Jak ktoś chce ze mną pogadać (a gadał wcześniej) to ma moje GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×