Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję się znaaaaaaaacznie lepiej bo nabijam prawie za każdym razem 65% poprawnych odpowiedzi w egzaminie który mam pod koniec przyszłego semestru. Tyle co z mojej grupy z 2 semestru. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, uprasowałam 2pary spodni i żakiet i uwierz mi, ale się zmęczyłam przy tym... :hide:

też mi się często nic nie chce, ale zmuszam się do działania i wcale nie sprawia mi to przyjemności, ale podstawowe czynności muszę wykonać, bo nikt za mnie tego nie zrobi, a funkcjonować i żyć trzeba. Męczy mnie też siedzenie i nicnierobienie... dopada mnie wtedy większa deprecha i lęki, bo włącza się myślenie... i tak źle i tak niedobrze... najlepiej jednak czuję się w aktywności :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, amelia83, :****

 

Znów mi mina zrzedła bo czuję się osamotniona i kolano napie*dala, jednak nastrój i siły większe niż wczoraj, więc jest postęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, Kochana ja tez taka nijaka jestem ale tak samo sie czuje lepiej niz wczoraj , oby jutro bylo jeszcze lepiej :*****************

 

]

Troche mnie gardlo pobolewac zaczelo. Moze zmoklam dzis za bardzo?

 

-- 03 cze 2014, 21:32 --

 

Anna Maria, tak psychoterapeutka mi pwoeodziala ze powinnam chociaz 3 godziny dziennie posiwecic na cos w rodzaju pracy bo widac ze mi tego brakuje wiec bede teraz 3 godziny sie zajmowala bizuteria i zwiazanymi rzeczami z tym wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałam się przymusić by nie rozwiązywać dalej tych testów bo jestem zmęczona a siedziałabym do rana, a jutro nie ruszyłabym palcem. Muszę się nauczyć wytrwałości, sumienności i samodyscypliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, :**** swietnie :**** oczywiscie jak stronka ruszy to prosz o info , super pomysł z ta stronką :)

ja czekam na psychoterapię , mam 58 numerek pewnie za rok rozpocznę :mrgreen::P

 

-- 03 cze 2014, 20:57 --

 

Anna Maria, ja samodyscypliny tyz

lecze sie ze slomianego zapału kazdego dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila widzialem sie z pschiatra do ktorego poszedlem zeby przepisal mi cloranxen. Zapytalem co zrobic z napiece ktore czuje w splocie sloneczyn, a on na to zeby na to nie zwracac uwagi. No i fakktycznie tak zrobilem i czulem sie przez jakis czas dobrze. Witam w ogole wieczorowa pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bede miał przerwe w psychoterapii 3 tyg, bo moja terapeutka jedzie na urlop do maroka, do MA RO KA, tak sie napracowała. i że nie odrobiłem pracy domowej, powtórzylismy temat z poprzedniej sesji za co nieomieszkała skasować pieniędzy, czym mnie totalnie wkurwiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×