Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, dziękuję za kciukasy!!! już jestem po badaniu!!!! przeżyłam :great: stres był duży, ale już opadł. Niedawno wróciłam do domu, zdążyłam zjeść już zupę, bo byłam b. głodna, od rana na czczo.

Badanie trwało 20min. huk i hałas straszny, miałam słuchawki na uszach i jakoś przeleżałam te 20min. Nie byłam sama, więc miałam wsparcie duchowe, później jeszcze pozałatwialiśmy jeszcze kilka spraw w terenie, pojeździłam dzisiaj sporo poza miastem.

Dzięki za otuchę i kciuki płatku :uklon:

 

Tobie widzę też pomogła dzisiaj terapia i wyjście z domu... a u mnie teraz świeci słońce, padało tylko w nocy, cały dzień bez deszczu. Ma być coraz cieplej :great:

 

-- 03 cze 2014, 15:24 --

 

LATEK1962, trzymaj się i nie daj się złym myślom :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, wyniki mam mieć w piątek i chyba sama będę musiała po nie jechać 45km, bo nie mam sumienia już prosić o podwiezienie po sam papier, co innego badanie i wsparcie...

w moim mieście jest MRI, ale tylko prywatnie, dlatego musiałam jechać gdzie indziej ze skierowaniem na NFZ, a czekałam 9 m-cy :roll: na to badanie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wiem , terminy sa okropne na takie badania :(

Ale najwazniejsze ze juz zrobione , odbior tez zalatwisz :))))

]

 

tosia_j, :*********** jak sie masz????

 

 

Anna Maria, Oj Kochana :**************** tulam Cie goraco .

 

Ja mam wypisac na kartce dzis wszytskie rzeczy ktore mimo nerwicy mi sie udaly. I mam to czytac kilka razy na dzien oraz przyniesc na kolejna terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, hej :papa: jak zdrówko?

 

platek rozy, to masz już czyściutko w kuchni i tak trzymaj... ja też posprzątałam po obiedzie, podlałam kwiaty w domu, na balkonie mają mokro od deszczu, aż za mokro, teraz wezmę się za prasowanie spodni i żakietu które uprałam w sobotę... trochę mi się nie chce, ale muszę mieć do pracy... nie lubię prasować :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×