Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przystojny czy brzydal


boj2011

Rekomendowane odpowiedzi

Na prawdę nie rozumiem tego ja mam powodzenie? ja? czy to w ogóle jest powodzenie? jak to jest możliwe skoro nie wydaje mi się żebym był jakoś specjalnie ładny.Dodam jeszcze jedną sytuację która wydarzyła się kilka dni temu otóż pod szkołą wysiadając z samochodu kolegi do innych znajomych zauważyłem że dalej stoją dwie dziewczyny jedna ze szkoły a druga już nie no i spojrzałem w ich stronę a one się na mnie patrzą co chwilę i się śmieją,pomyślałem że może ze mnie się śmieją niska samoocena itp ale olałem to,potem poszedłem z kolegą do szkoły staliśmy i zobaczyłem te dwie które się na mnie patrzyły a jedna zerkała na mnie z boku dotykając ust i coś tam poprawiając włosy.Takich podobnych sytuacji mógłbym jeszcze wymieniać ale chyba nie ma sensu czasem mi się wydaje że jestem w jakiś sposób popularny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby są sytuacje gdzie dziewczyny się we mnie wpatrują, no ale też jest tak, że idąca ulicą laska się spojrzy na sekundę i zaraz porzuca spojrzenie.

 

Dla wyjaśnienia, kobieta nie musi kierować źrenic na obiekt który ogląda. To się nazywa widzenie obwodowe - http://www.rafalgarbarczyk.pl/dlaczego-mezczyzni-sa-przylapywani-na-patrzeniu-sie-na-strefy-intymne-kobiet/

 

Zauważyłem, że one robią wtedy taką minę jakby im się mózg zawiesił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę stary, ale też się wypowiem. Zwłaszcza odniosę się do nieco wcześniejszych wypowiedzi Pań, które stwierdziły, że mężczyźni w Polsce są bardzo zaniedbani - brzuszki, łysina itp. Otóż moje doświadczenia są dokładnie takie same w kwestii płci żeńskiej. Ze świecą teraz szukać zadbanej, dobrze ubranej kobiety, która dba o siebie tj. chodzi na siłownię, albo uprawia sporty. Otyłych kobiet po 25 jest też niemało. Ale w powszechnej opinii utarło się, że to Panowie są fleje a Panie cacy. Sam jak chodzę biegać to na 10 biegających osób, które widzę gdzieś z 8 to faceci. Podobnie na rowerze jak dojeżdżam do pracy zdarza mi się mijać innych facetów, którzy też tak dojeżdżają do roboty. Kobiety nie widziałem jeszcze ani jednej. Także patrząc na to szerzej - w kwestii dbania o siebie Panie zwykle nie wypadają lepiej od Panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę stary, ale też się wypowiem. Zwłaszcza odniosę się do nieco wcześniejszych wypowiedzi Pań, które stwierdziły, że mężczyźni w Polsce są bardzo zaniedbani - brzuszki, łysina itp. Otóż moje doświadczenia są dokładnie takie same w kwestii płci żeńskiej. Ze świecą teraz szukać zadbanej, dobrze ubranej kobiety, która dba o siebie tj. chodzi na siłownię, albo uprawia sporty. Otyłych kobiet po 25 jest też niemało. Ale w powszechnej opinii utarło się, że to Panowie są fleje a Panie cacy. Sam jak chodzę biegać to na 10 biegających osób, które widzę gdzieś z 8 to faceci. Podobnie na rowerze jak dojeżdżam do pracy zdarza mi się mijać innych facetów, którzy też tak dojeżdżają do roboty. Kobiety nie widziałem jeszcze ani jednej. Także patrząc na to szerzej - w kwestii dbania o siebie Panie zwykle nie wypadają lepiej od Panów.

Czy ja wiem mieszkałem pare lat w Anglii i tam kobiety( brytyjki) przeciętnie były dużo brzydsze, bardziej zaniedbane od Polek, a faceci nie koniecznie może nawet przystojniejsi bardziej zadbani byli Brytyjczycy pomijam oczywiście angielską underclass bo tam wszyscy prawie zaniedbani, otyli i brzydcy są.

Choć z tą urodą Polek też bym nie przesadzał na tle innych Słowianek wcale lepiej nie wyglądają a po złapaniu partnera tez często się zaniedbują ale to dotyczy obydwu płci.

 

A co do uprawiania sportu to zawsze tak było że faceci go częściej uprawiali ale nie koniecznie dla sylwetki a kobiety praktycznie tylko dlatego się ruszają zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×