Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, mnie za to coraz bardziej zadziwiają ludzie z mojego otoczenia, a konkretnie to, dlaczego przypięli mi głupią łatkę, która nijak się ma do rzeczywistości... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, :D :D Jak człowiek ma dołka to siedzi na forum ... mało to chwalebne jak widać bo mam dużo postów więc ciągle tu przesiaduję ;)

 

Ale jest plus tego bo ludzie stąd bardziej rozumieją niż "normalni" ;)

Więc można marudzić i mówić, że jest źle bez obawy, że usłyszy się znienawidzone "weź się w garść" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ale do kurvy nedzy sa pewne zasady i zwyczaje nie zmienne od lat i kazdy człowiek wie jak sie zachowac a nie robic z siebie debila do kwadratu, no chyba ze lubi robic z siebie glupka.

 

-- 02 cze 2014, 19:36 --

 

na_leśnik, ale do kurvy nedzy sa pewne zasady i zwyczaje nie zmienne od lat i kazdy człowiek wie jak sie zachowac a nie robic z siebie debila do kwadratu, no chyba ze lubi robic z siebie glupka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ale do kurvy nedzy sa pewne zasady i zwyczaje nie zmienne od lat i kazdy człowiek wie jak sie zachowac a nie robic z siebie debila do kwadratu, no chyba ze lubi robic z siebie glupka.

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, bo swego czasu w niektórych miejscach na forum była taka elitka, która po prostu ignorowała wypowiedzi osób spoza "grona" ;)

 

Zależy kiedy. Mii ciężko się było wbić na ten spam i długi czas byłem olewany. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ale wiesz, ja mieszkam w malutkiej wsi. Wszyscy wszystko wiedzą, a jak o kimś nic nie wiedzą, to sobie dorobią ploteczkę, albo przerobią coś, o czym wiedzą minimum. I tym oto sposobem mają mnie za psychiczną wariatkę, którą należałoby zamknąć w psychiatryku na wieki, amen.

 

DwaGuziki wtedy olali mnie w miejscu, w którym teoretycznie powinnam znaleźć bratnie dusze z tą samą dolegliwością, ale cóż... poszłam sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×