Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałam że nic mi nie da ta wizyta. Dupa blada dalej nie zrobili usg ani rtg. Naciągnięte coś tam i mam do końca życia uważać bo to powtarza się od 7 lat. Dostałam lek przeciwbólowy i maść. Wiem, że pomaga mi zimne. Sama sobie kupie bez recki jakąś maść chłodzącą. Dziś planuję ćwiczyć. Rozpierdziele do końca to może otrzymam pomoc. To tak jak z moim ed. Póki waga znacznie nie spadła to nikt nie reagował na moje żale, to tak samo teraz dopóki nie kuleje to może boleć :roll:

 

-- 02 cze 2014, 12:46 --

 

Tzn. jak mam uważać przy naciągnięci gdy jest stanem, chyba, przewlekłym (dostałam na 50% leki). Kurna nic nie rozumiem a ten dr był nieprzyjemnym, czułam się jakbym naciągała, hipochondryczka. :why:

 

-- 02 cze 2014, 12:51 --

 

Dostałam Olfen, osłonowy Bioprazol i maść Metindol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, mogłam :( . Ten lekarz mi nie pasował, bałam się go jak ognia.

 

-- 02 cze 2014, 12:56 --

 

Wiesz, tylko ja nie lubię lekarzowi mówić chcę to i to. Chyba to lekarz i powinien sam ocenić. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, nie nadaję się do życia. Nie umiem walczyć o swoje :why:

 

-- 02 cze 2014, 13:01 --

 

a może to hipochondria i powinnam więcej ćwiczyć, ruszać się :bezradny: mam skórę wisząca po tym jak schudłam i lekarz napomknął że wszystko mam luźne :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, to nie chodzi o walkę o swoje bo tu nie ma o co walczyć, wystarczy poprosić. Co w tym dziwnego, że pacjent prosi o coś konkretnego lekarza?! Pacjent zna siebie i swój organizm lepiej niż lekarz i nic dziwnego w tym, że może lepiej wiedzieć co mu w danym momencie pomoże. Inna sprawa, że lekarz spełni prośbę lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, mi powiedział że mam na siebie uważać bo już tak będzie, ale kurcze mam 30 lat a nie 50 !

 

-- 02 cze 2014, 13:12 --

 

Nie godzę się na to. Wiem że da się wyleczyć czy podleczyć. Wszystko można pokonać

 

-- 02 cze 2014, 13:23 --

 

Przy zwyrodnieniach jest wskazany wysiłek. Kuźwa, ostro biorę się za siebie bo wstydu się najadłam podczas badania, że mi skóra lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, tylko że u mnie to nawraca od około 7 lat przy diecie odchudzającej i podczas wysiłku. Czasem połamie na dzień, dwa, a czasem na miesiąc lub dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antananarywa, nie wiem :oops: leki mam na przewlekle, mówił coś o naciągnięciu i że to będzie nawracać. Pytał mnie czy palę papierosy. Przepisał Olfen i Metindol. oba leki są na zwyrodnienie.

Proszę, bez krytyki, że nie pytałam, ale był :/... pierwszy raz u niego byłam i chciałam uciec jak najszybciej. Teraz żałuje, głupio, wstyd, wyzywam siebie... Powiedział że mam na siebie uważać tzn. co? Czytam to rozgrzewkę przed aktywnością, a fakt nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, też się dobrze czułam ,ale musiałam zrezygnować ze względu na wzrost prolaktyny :(

 

Ja na razie nie mam zadnych objawów wysokiej prolaktyny, ale jeśli bym miała wybrać ,wysoka prolaktyna i brak depresji czy deprecha i normalny poziom tego hormonu to chyba wybieram to pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, mi lekarz nie pozwolił bo nie miałam @ przez 3 lata.

 

-- 02 cze 2014, 14:51 --

 

Nie chciałam się do tego przyznać, ale w końcu musiałam i mi odstawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×