Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

rodzinka wredna, i sasiadka z którym dziele dom, dosc ze mam nastrój kiepski to jeszcze nakrzyczala ze moj kot nie bedzie siedział na jej kwiatkach i sobie nie zyczy go na mojej posejsi, bo go nie lubi. Zaczeła sie ze mna dochodzic i wpadłam w agresje i straszne napiecie..ehh :? dlaczego ludzie sa tacy podli i jeszcze jakby podswiadomie wyczuwaja jak ktos jest w daNYm momencie nie na siłach psychicznych i "kopią lezącego: ja pier....

 

-- 01 cze 2014, 19:28 --

 

ehh nawet posta napisałam nieskładnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rodzinka wredna, i sasiadka z którym dziele dom, dosc ze mam nastrój kiepski to jeszcze nakrzyczala ze moj kot nie bedzie siedział na jej kwiatkach i sobie nie zyczy go na mojej posejsi, bo go nie lubi. Zaczeła sie ze mna dochodzic i wpadłam w agresje i straszne napiecie..ehh :? dlaczego ludzie sa tacy podli i jeszcze jakby podswiadomie wyczuwaja jak ktos jest w daNYm momencie nie na siłach psychicznych i "kopią lezącego: ja pier....

 

Wredne babsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, że nie robią tego, co chcę. Wyłączający się co chwila prąd. Ludzie, że hałasują rano. Ludzie, że zmuszają, że narzucają bezsensowne obowiązki. Ludzie, że nie wiedzą nic, lub że wiedzą wszystko. Pogoda. Internet. Szkoła. Dzieci. Idioci. Ludzie, którym się wydaje że mogą wszystko, a nie mogą nic. Muzyka. Prababcia. Użalanie się nad sobą, użalanie się nad kimś. Dziadek. Ludzie, którzy swoją nieświadomością sami siebie ranią, wkurzając przy okazji mnie. Pisanie tego postu, co jest totalną bezsensownością i pojawianie się potem informacji w 'moich postach', że ktoś tu napisał, co będę musiała znosić do końca mojego istnienia na tym forum.

 

To chyba wszystko, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wkurza mnie chamskie i skandaliczne zakłamywanie historii przez reżimowe media oraz tuska i komoruskiego, że 4 czerwca był wielkim przewrotem i świętem wolności gdy tak naprawdę był szopką okrągłego stołu przy którym cześć Solidarności skumało się z komuchami przez co Polska wygląda dzisiaj jak wygląda -bród smród, przekręty, złodziejstwo i ubóstwo. :evil:

 

-- 04 cze 2014, 17:44 --

 

Zapomniałem jeszcze o chorendalnym bezrobociu, układach, kolesiostwie i bezprawiu.

Praktycznie to po 25 latach tej "wolności" to ten kraj nadaje się jedynie do tego by z niego wyjechać jak najdalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×