Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, nie dobijaj mnie, toz sam planowales na leczniczy wyjazd do ekwadoru, poza tym ja ci nie bronie leciec z laska na wakacje za 10 tys moze ci to pomoze daj Bog, ja tylko wyrazilem swoja opinie na temat wolmedu i polecam to wieskowi nie uwazam tego za zmarnownie pieniedzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Jakbym mial wydac 7500 na miesieczny pobyt w klinice, to z reka na sercu dokładam 2500 i wylatuje z fajna laska na dwu miesieczne wakacje do AP, wracam uleczony z nerwicy i bagażem wspomnien, których nikt mi nie odbierze :D

 

no... prawdziwy facet :great::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, Jakbym mial wydac 7500 na miesieczny pobyt w klinice, to z reka na sercu dokładam 2500 i wylatuje z fajna laska na dwu miesieczne wakacje do AP, wracam uleczony z nerwicy i bagażem wspomnien, których nikt mi nie odbierze :D

 

a mówiłeś , że serdelek w depresji nie reaguje , na boskie laski :nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, jak Ty sie do mnie zwracasz ? chytry.gif

Macius skarbie , słoneczko , kwiatuszku , nie mam na myśli Ciebie , tylko ogólnie , że w czasie zaostrzenia , człowiek w tym przypadku płeć brzydka w depresji nie ma ochoty na laski , a tym bardziej na igraszki , więc serdelek martwy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, nie dobijaj mnie, toz sam planowales na leczniczy wyjazd do ekwadoru, poza tym ja ci nie bronie leciec z laska na wakacje za 10 tys moze ci to pomoze daj Bog, ja tylko wyrazilem swoja opinie na temat wolmedu i polecam to wieskowi nie uwazam tego za zmarnownie pieniedzy

no własnie ubolewam bo kurva lece sam a na miejscu ciezko o jakas fajna laske, sami metysi i jakies indianopodomne stwory. :D a i moj hiszpanski kuleje, tak wiec, bedzie lipa pod tym wzgledem

..mysle ze kazdego znerwicowanego faceta w fajnym towarzystwie, takie wakacje sa w stanie uleczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, znerwicowany człowiek nawet na wakacjach nie może odpocząć z każdej strony jest atakowany przez swoje lęki itp . wiem to po sobie , dla mnie wyjazd gdzieś na wakacje to była udręka , teraz już nie , wiec może o jakiś pomyśle , na łonie natury , biegac jak sarenka od świtu do zmierzchu z wiankiem na głowie ach

 

-- 01 cze 2014, 19:15 --

 

hobbyturysta, bujaj się , ja nie jestem jakimś towarem żeby mnie dawać z rąk do rąk , mam nadzieje , że trafi to do Twojego tępego łba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, jak Ty sie do mnie zwracasz ? chytry.gif

Macius skarbie , słoneczko , kwiatuszku , nie mam na myśli Ciebie , tylko ogólnie , że w czasie zaostrzenia , człowiek w tym przypadku płeć brzydka w depresji nie ma ochoty na laski , a tym bardziej na igraszki , więc serdelek martwy .

oj Martusia, cipeczka to tak z sympatii :D

masz racje, całe szczescie ze to juz za mna, bo jakbym miał zdychac jeszcze latem to juz chyba na pewno wisiałbym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, prosze nie przesadzac przeciez nie napsalem ze jestes towarem, naprawde wszystko negatywnie odbierasz z mojej strony,

moze zle napisalem zamiast wez powinienem napisac zapros i tyle z mojej strony , jestes przewrażliwiona szach mat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×