Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

mam cycki i tyłek , podobno niezły .

Buahahah.

 

Odnośnie białka to nie ma lepszych smaków niż fitness authority. Orzech smakuje zajebiście, a jakie dobre szejki wychodzą przy miksowaniu go z lodem i odrobina wody robocie kuchennym. A mieszanie białka z mlekiem - laktoza, hmmm.

Zresztą białko w proszku powinno być co najwyżej uzupełnieniem diety, dostarczanym max. w jednym z pięciu dziennych posiłków. Już lepiej na sucho wpierd0lić kotleta :P

 

-- 01 cze 2014, 13:52 --

 

slow motion, a bardzo dobrze. Choć miks nieaktualny. Biorę paroksetynę na lęki, gabapentynę na stabilizację i wyciszenie i mirtazapinę na obniżenie kortyzolu (przydatne też przy cyklu na masę). Niestety w moim przypadku 1-2 leki to za mało.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smakowała całkiem w cipeczke

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

smak "w cipeczke" bleee :time:

nie wiesz co dobre :D

 

-- 01 cze 2014, 15:10 --

 

macieywwa, z wodą nie pilam , dobrze smakuje z bananem i truskawka :smile:

ja raz piłem bo zabrakło mleka i ledwo mi przez gardło przeszło, jak sie okazuje Marian pija z woda i sobie smak chwali.....sa gusta i gusciki jak widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

slow motion, a bardzo dobrze. Choć miks nieaktualny. Biorę paroksetynę na lęki, gabapentynę na stabilizację i wyciszenie i mirtazapinę na obniżenie kortyzolu (przydatne też przy cyklu na masę). Niestety w moim przypadku 1-2 leki to za mało.

 

ważne, że działa. :great:

 

 

mnie w ogole białko nie smakuje- mdłe to i słodkie. ale przerzuciłam sie na białko + woda "bo oszczędnie" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeNiro, jesli miałes dłuższa przerwe od treningów, to wiesz jak ciężko wrócic, samo wejście, wykupienie karnetu, przetrwanie pierwszego miesiaca i pierwszych myli rezygnacyjnych, bedzie dla mnie sukcesem...tym bardziej ze chad nie pozwala mi nic planowac na miesiac wprzód a czasami nawet tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie robię aerobów.

no ja zaczęłam, bo chcę pozbyć tej małej dolnej oponki. czuję mięśnie, ale co z tego jak tłuszczyk je przysłania.

po treningu siłowym robię "schody" i biegam na bieżni.

 

-- 01 cze 2014, 14:56 --

 

Dzisiaj pierwszy raz biegałam po długiej przerwie i poćwiczyłam trochę.

Strasznie jestem zadowolona z siebie. :mrgreen:

nie dziwie się, ze jesteś. masz powód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi trener na siłowni powiedział, że jak chce ładnie wyrzeźbić brzuch to muszę dbać o dietę(zero słodyczy, fast foodu, alkoholu, 4-5 posiłków dziennie, duzo warzyw) + po treningu silowym robic 40-45 min aerobow no i mogę walnąć sobie jakiś spalacz 684.gif

 

staram sie jeść zdrowo, ale nie potrafię odmówić sobie słodyczy raz na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×