Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Rozsiane szczątki

Szarpane i znieważane

Zamilknij przechodniu

Choć ni żołnierz ni bohater

Haniebnie stracony

I leży

bezimiennie

 

 

Nasunęło mi się bo niedaleko mnie jest miejsce straceń i tam nawet krzyż nie stoi. Dzieciaki, jeszcze jak chodziłam do podstawówki, rozrzucały czaszki, piszczele... Tragedia. Mój tata się starał aby tam ogrodzili i krzyż, tablice postawili, ale zmarł i tak zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co tam się stało, ale tyle wiem, że sporo szczątków ludzkich i prawdopodobnie z tamtych czasów.

Doberman, dzieciaki nie są złe. To bardziej wina dorosłych że nikt im nie wytłumaczył, nie nauczył.

 

Nie wiem czy i jak jest tam zagospodarowane, ale szukałam w necie i wzmianki nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego worka jest bez sensu nieco, a z pewnoscia jest krzywdzace

Wrzucanie obecnej młodzieży do jednego worka nie jest ani bez sensu ani nie jest krzywdzące. Młodzież jest po prostu zła. Do szkoły chodziłem więc wiem jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie zgodzę się z Tobą.

Nie musisz.

 

-- 31 maja 2014, 20:49 --

 

w kazdej grupie wiekowej znajda sie wartosciowe jednostki i margines spoleczny takze

Wśród młodzieży margines społeczny wynosi 99,9%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progressive, dokładnie, dużo zależy od wychowania i czy rodzice poświęcają swój czas na spędzanie z dziećmi a nie wychowuje ich komputer, internet i inne rozryki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×