Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu wiekszość ludzi z trójmiasta mieszka w Gdyni? Czy tylko mi się tak wydaje? To podobno najszczęśliwsze miasto w polsce, wg statystyk c:

Ale na serio, zawsze robicie spotkania w Gdyni? Na razie raczej nie odważę się wyjść do obcych ludzi (wystarczy mi stresów ostatnio) ale dobrze by było wiedzieć na przyszłość :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Gdnsku do piatku to moze cos zrobmy? :D

 

-- 29 maja 2014, 20:16 --

 

Kochane swiry z Gdanska :D Czy ktos mialby ochote spotkac sie jutro w Gdansku pod Krewetka o 17,00?

 

Macie niepowtarzalna okazje

pierwsza trojka to

ja

Marcin

Wojtek

 

czekam na nastepne zgloszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Gdnsku do piatku to moze cos zrobmy? :D

 

-- 29 maja 2014, 20:16 --

 

Kochane swiry z Gdanska :D Czy ktos mialby ochote spotkac sie jutro w Gdansku pod Krewetka o 17

czekam na nastepne zgloszenia

 

I ja to dziś dopiero przeczytalam. Byłam w tej okolicy w tej godzinie. Upsss. Juz wiem dlaczego taki korek byl. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chca, chcą, tylko sie boją ;-)

A tak poważnie, to zawsze przeczytam po czasie. :time: No i obecnie, co weekend, uciekam z miasta na kaszebe. ;-)

 

Czy dobrze widze, ze 3 osoby z Moreny są? To może jednak się znamy? :roll:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaa, Ty masz sesje to wiadomo. A ja po raz ktorys dalam sie nabrac ze swiezaki rzeczywiscie chca sie spotkac ale do Gdyni im nie po drodze.

 

 

 

Nigdy nie szukajcie pracy w służbie zdrowia bo nawet na spotkanie nie ma czasu tylko ciągle robota i robota w weekendy i nikt się nie przejmuje, że też czasami ludzie mają prawo do wolnego weekendu i życia prywatnego :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mieszkam w sąsiedztwie moreny :D Czasem wpadam do szkół na morenie wiec po drodze może spotykam jakiegoś forumowicza :P.

Co do wolnego czasu, a raczej jego braku to chyba większość ma trudny okres :D. nefretete1, nie wiem czy pracujecie każdy cały weekend, ale sie nie dziwie jak ci sie nie chce nawet w wolne popołudnie sobotnie bo jesteś zmęczona. Ale może warto sie przełamać i spróbować sie spotkać? Najwyżej stracisz jedno popołudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po raz ktorys dalam sie nabrac ze swiezaki rzeczywiscie chca sie spotkac ale do Gdyni im nie po drodze.

Weź tu się spotykaj, jak zawsze i wszędzie jesteś świeżakiem... Nawet jakbym była w mieście, miałabym problem się zebrać :-| Nie żebym krytykowała inicjatywę- też bym chciała mieć tyle zapału i otwartości do ludzi :-| Ciaglę nad tym pracuję ale sama chyba więcej nie wskóram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×