Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, nie miałam ochoty na imprezę, ale znajomi mnie z pracy na mówili i było super. Przynajmniej wytanczylam swoje ostatnie stresy.

Wiem, że masz masakrę z zus-em. Musisz to przetrwać kochana, na pewno wszystko się dobrze ułoży :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, juz mam dosc tego i to niestety wychodzi teraz bo sie znw zle czuje .

 

A imprezka fajnie ze psozlas , oderwalas sie i naladowalas akumulatorki . :great::great:

 

-- 31 maja 2014, 15:41 --

 

Anna Maria, to jasne ze mozesz tak chodzic :mrgreen: a jeszcze szary z niebieskim sie ladnie komponuje :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z reguły nosiłam czarne śliskie, a te są myszowate i inny materiał, bardziej mi się kojarzą przy domu do paputków :P

dostałam je od siostry, podobają mi się, ale właśnie, gdzie i kiedy wypada takie założyć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, takie sa bawelniaczkowe? ja mam takie te dzinsowe , nie maja polysku tylko sa matowe maja taka jakby dzinsowa fakture a mam tez takie zwykle bawelniaczkowe czarne i nosze na codzien do tunik i bluzek dluzszych:) Takze mysle ze spokojnie je mozna zalozyc.

 

-- 31 maja 2014, 15:45 --

 

monmaria, wiesz mam nadzieje ze mi sie polepszy tylko ze jak mam tak kazdy stres przezywac to ja dziekuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, eych... To chyba nie tak źle, w końcu dużo osób tak ma i wydaje mi się normalniejsze niż ekscentryczna dziwaczność poza okresem młodzieńczego buntu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raffuss, a ja poproszę deszcz bo u mnie pada raz na ruski rok ;) z burzy też nici choć wcale mi nie żal bo się boję, ale deszczem bym nie pogardziła. Na południu zalane a u mnie susza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×