Skocz do zawartości
Nerwica.com

LAMOTRYGINA(Epitrigine, Lamilept, Lamitrin, Lamitrin S, Lamotrix, Symla)


turkawka

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      22
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

olcha, stabilizatory często stosuje się przy zaburzeniach osobowości, szczególnie tych podatnych na zmiany nastrojów. Powinna sobie dać radę ;) Moje wybuchy złości ucichły, a bywały naprawdę porządne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymmm, u Was lekarz etapami wprowadzał LAMO, a u mnie od razu 200 hymm, no ale chyba zabić mnie nie chciał. Tym czasem mieszany nastrój jest, a dzis mega spadek. Od dwóch lat odkąd choruję nikt mi nie powiedział na co. Zaczęło się od lęków, a teraz lęków brak, ewentualnie niepokój, ale spadki nastroju WOW!

 

śpijcie moi drodzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lekarz też kazał zwiększać w tym tempie, 25 na dwa tygodnie. Mam wrażenie, że nawet ta 25-ka działa, przestałam mieć fale nakręcenia, ale może to inne leki zaczęły działać, z tym że to dziwne, że zaczęły działać akurat od dnia, kiedy wzięłam lamo. Ale żeby 25-tka podziałała od razu, to też podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moi drodzy, czy to nie jest zamach na mnie skoro wy wszyscy wskakujecie powoli na ten lek, a ja od razu miałam 200 mg brać do paro 40 mg. Wcześniej paro 20 mg samą.

Już tydzień mija ponad i nie mam wysypki, trochę stan podgorączkowy, czy to znaczy że powinnam być spokojna, czy może mój lekarz to konował i dostanę epilepsji i kurna innych ceregeli. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan podgorączkowy nie jest niczym dziwnym przy wchodzeniu na ten lek. Też wchodziłem na niego szybciej niż lekarz zalecił i nic mi nie było. Tylko na początku lamotrygina ściągała mnie mocno w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evil never dies- no nie wiem, już raz mnie postawił na nogi i to dość szybko. Kosztuje fortunę i pracuje w znanym szpitalu. Non stop daje wywiady w tvn. No WTF, i jak zawsze dylemat ufać lekarzowi bezgranicznie?

 

Marian_Paździoch - no to dobrze, a ja wchodzę w sumie weszłam z pierwszym dniem, jak lekarz zalecił. Oj, Ja mam z kolei dzień mocno w dół, później dwa spokoju i taka sinusojda.

 

-- 06 cze 2014, 08:40 --

 

Hymm a może inaczej jest jak się dodaje do już chroniącego SSRI (w moim przypadku paro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi zaufać. Wiecie jak wkręcę sobie, że mnie trują to później będzie jeszcze gorzej. Dam znać za miesiąc co się stało. Dziś spokój cudowny, ale wiem że czekają mnie jeszcze spadki.

 

7dni za mną i nawet nie używam zaleconego w sposób ciągły clona, więc chyba nie umrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×