Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, no to witaj w klubie . ja mam to samo.Rezonans na afku mysle ze Ci sie uda przezyc :) Ja tez robilam na jakims uspokajaczu silnym , dali mi go w zastrzyku i zasnelam inaczej bym nie zrobila bo mnie to wpedza w panike.

 

Nie wiem co to bedzie .... jak tak za kazdym stresem wiekszym mam znow wracac do poczatku????

 

Zwiekszylam coaxil wczoraj ... No ale musze dostac lamitrygine jednak bo sam coaxil to chyba za cienki :

 

-- 30 maja 2014, 16:05 --

 

wieslawpas, tu nie chodzi o bol tylko o to ze wjezdzasz do tunelu i jestes w nim uwieziony lezac przez okolo pol godziny wiec sa duze lęki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak, też czuję pustkę i beznadzieję, a czasami mam taki natłok myśli, które powodują wtedy lęk... do tego złe samopoczucie fizyczne również, zawroty głowy. Boję się o szyjny :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet avka zmienilam bo teraz bardziej do mnie pasuje ten. Ponury i czarny.Zmusilam sie zeby zmyc gary , nastawic pranie i wyjsc do sklepu .W sklepie oczywiwsscie sie czulam nieswojo . Mialam wrazenie ze zaraz tam dostane nie wiem apopleksji. Rece mie sie trzesly , pozniej nogi tez.

 

-- 30 maja 2014, 16:19 --

 

mirunia, odczuwam tak samo jak Ty ten stan. :-|:zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze ze w ogole sie nie pomalowwalam , ni grama makijazu nie mam , nawet tego mi sie nie chcialo uczynic a zawsze o to dbalam . wydawalo mi sie ze jak juz nie pomaluje oczu to bedzie koniec dla mnie., choroba mnie pograzy na dobre.Moze jestemw gorszym stanie niz bylam? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, przecież nic się nie stało, oczka odpoczną od makijażu dzisiaj. ;)

A ja nawet umyłam głowę dzisiaj, wymodelowałam, zrobiłam oczy i byłam w mieście po prezenty na dzień dziecka (dla dzieci brata). Obiad miałam wczorajszy... :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, hej :papa: dziękujemy za wsparcie :uklon:

a powiedz ile czasu przed badaniem MR wziąć afobam, by zaczął dobrze działać, 2 godz. przed wystarczy?

 

-- 30 maja 2014, 16:47 --

 

jasaw, :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, już tak było, że byłam stabilna :( Nie byłam na terapii w tym tygodniu. Może potrzeba mi regularnego wsparci, w ostatnim miesiącu dwie sesje wypadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, dziekuje :**************

 

Bylam w bibliotece , ubralam sie i poszlam wymienic ksiazki bo zorientowalam sie ze przekroczylam termin i nie przedluzylam. Na szczescie kara 2,10 groszy.

Wchodzac do domu znow poczulam pustke.

 

mirunia, Widzisz to tez sporo zdzilalas jak na stany depresyjne :**********

 

 

jasaw, :papa::papa: mnie dobija to ze co sie czuje lepiej jakis czas to za chwile znow sie czuje zle:( i tak w kolo. No jak tu zyc normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, czuje tak właśnie po 2h i trwa jeszcze ze 2-3h, (0,25mg więc mała dawka) myślę, że nie usnę tam na tym stole, huk mi nie pozwoli i emocje :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×