Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Progressive, wiesz u mnie np.to działa tak czuje się żle bez energii życia tak ledwo jakoś, ale wbijam sobie w głowie że czeka na mnie coś dobrego i ja chcę to przeżyć dlatego póki tchu będę walczyła o siebie samą tak naprawdę o własne szczęście.Ty masz odwagę pisać o tym co czujesz a to naprawdę już duży krok naprzód i szukasz rozwiązań będąc tutaj z nami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet wziąć prysznic mi się nie chce tak źle się czuję i nie widzę żeby moje samopoczucie się mogło zmienić :(

Założyć sobie pentle na szyje nie jest tak łatwo zrobić.

coś na to wpłyneło,że tak żle się czujesz?

 

Progressive mimo wszystko spróbuj warto wiem mnie też jest ciężko ale z czasem jest łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, chcesz skończyć że sobą by matka miała wyrzuty sumienia?nie warto

własnie najbardziej jej dokopiesz pokazując że Ci się udaje i jesteś szczęsliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, kiedy czuje sie szczesliwa to i tak mnie wiecznie krytykuje, co bym nie zrobiła to i tak tego nie docenia widzac we mnie ciągle wady.

 

-- 29 maja 2014, 12:23 --

 

Progressive, to jest wegetacja, nic nie robie tylko siedze ze wzrokiem pustym wlepionym w monitor :( nawet mogłabym nie jesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, Niech mysli co sobie chce ,nie żyjesz po to by ją zadawalać ale by być szczęśliwa i TYLKO TO jest ważne ją olej nie myśl o tym skup się tylko na sobie bo TY jesteś najważniejsza tutaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×