Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z wysyłaniem PW


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Przyczyn możesz być kilka-

- wysyłasz naraz za dużo indywidualnych pw do różnych odbiorców(za dużo niewysłanych/nieprzeczytanych wiadomości wisi w folderze "do wysłania")

- wysyłasz naraz grupowe/masowe pw do zbyt dużej ilości odbiorców

- skończyło Ci się miejsce w folderze "wysłane"- usuń stamtąd kilka wiadomości ,z odbiorczej też

- kolejny babol techniczny, który będzie wymagał długich modlitw w intencji naprawienia :/

 

Wysłałem Ci pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- wysyłasz naraz za dużo indywidualnych pw

nie, rzadko wysyłam

 

wysyłasz naraz grupowe/masowe pw do zbyt dużej ilości odbiorców

w ogóle tego nie robiłem nigdy

 

skończyło Ci się miejsce w folderze "wysłane"- usuń stamtąd kilka wiadomości ,z odbiorczej też

nie, mam tylko kilka wiadomości i w tym i w tym

 

kolejny babol techniczny, który będzie wymagał długich modlitw w intencji naprawienia :/

chyba na to wygląda :roll:

 

Wysłałem Ci pw.

doszło :) chociaż tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może za krótko na forum jestem,aczkolwiek wcześniej wysłałam kilka pw i nie było problemu a teraz jak chcę wysłać z opcji odpowiedz, to zostają one przeniesione do folderu"do wysłania" a nie w wysłane. Czy one mają tam sobie leżakować i zostaną wysłane za jakiś czas? czy coś nie tak z tymi pw? nie miałam wielu wiadomośvi,aczkolwiek pousuwałam i dalej to samo;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może za krótko na forum jestem,aczkolwiek wcześniej wysłałam kilka pw i nie było problemu a teraz jak chcę wysłać z opcji odpowiedz, to zostają one przeniesione do folderu"do wysłania" a nie w wysłane. Czy one mają tam sobie leżakować i zostaną wysłane za jakiś czas? czy coś nie tak z tymi pw? nie miałam wielu wiadomośvi,aczkolwiek pousuwałam i dalej to samo;/

Odbiorca wiadomości jeszcze jej nie odczytał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, one mają tam leżakować i zostaną "wysłane" za jakiś czas. To normalne. Tam(tzn. "do wysłania" )trafiają wszystkie wiadomości, które zostały wysłane, ale nie zostały jeszcze odebrane/odczytane przez odbiorcę. Jak odbiorca je odczyta to automatycznie zostaną przeniesione do folderu "wysłane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, one mają tam leżakować i zostaną "wysłane" za jakiś czas. To normalne. Tam(tzn. "do wysłania" )trafiają wszystkie wiadomości, które zostały wysłane, ale nie zostały jeszcze odebrane/odczytane przez odbiorcę. Jak odbiorca je odczyta to automatycznie zostaną przeniesione do folderu "wysłane".

o!

i tego właśnie szukałem. dobrze, że wpierw zajrzałem w ten wątek :D

 

chociaż uważam, że to bzdura, gdyż skoro wysłałem to znaczy że jest wysłane

co innego wysłane a co innego odczytane

no ale może za dużo wymagam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×