Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, nie każdy powinien biegać-zależy w jakim stanie masz kręgosłup. Mnie zalecono spacery, ok.0.5h, a nawet bardziej nording.

 

-- 28 maja 2014, 22:09 --

 

neon, wieslawpas, nauczcie się rozluźniać /w dowolny, wybrany przez Was sposób/, to podstawa do uniknięcia bólu napięciowego.

 

-- 28 maja 2014, 22:12 --

 

Bardzo może pomóc opisanie stanu i emocji jakie towarzyszą w takich momentach. Wyrzucić z siebie złe mysli i nastroje. Jestem na etapie uczenia się tego właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, nie mam raczej problemów z kręgosłupem ;) sporadycznie mnie pobolewa w odcinku lędźwiowym, ale to przez dźwiganie często nielekkich pacjentów ;) bardziej się obawiałam o swoje kolano, z które jeszcze jakiś czas temu mnie regularnie bolało, ale na razie nie zaobserwowałam, żeby coś się z nim działo.

ogólnie staram się na siebie uważać i słucham swojego ciała - jak coś się zaczyna dziać to zwalniam bieg, a jeśli nie przechodzi - odpuszczam trening ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze sie pochwalic

bo schudlam 7 kg i pasek od spodni zapinam juz na pierwsza dziurke :P

 

Gratulacje, jeżeli chciałaś schudnąć :) Z chęcią przyjmę te 7 kg :) U mnie waga stoi lub zjeżdża w dól. Wczoraj robiłem EKG, pani, która mnie obsługiwała, nie wytrzymała i zadała pytanie... "Ta ogromna chudość, to taka pana uroda, czy z choroby?" A niby niejedno musiała widzieć... Nawet nie wiedziałem, że aż tak źle wyglądam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, mój Mąż przez całe życie musi wysłuchiwać komentarzy i pytań - czy pan zawsze był taki chudy, czy jest pan chory /188 cm a waga ponad 70 kg-waha się do 76max/- zapewne masz taką budowę i przemianę materii. Tak to jest - są grubi, szczupli, chudzi, ładni, brzydcy, dobrzy, źli i j u ż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

helllooo

do brego dnia kochanichase.gif

mnie obudzily psy wczesniej, mokre od deszczu wpadly do lozka, Harry Haller, hciałam scudnac

przytyłam po lekach zimą jakies 15 kg

przez sezon i zapieprz w pracy napewno jeszcze schudne, nie ma czasu zjesc normalnie, mam prace fizyczna

schudlam tyle przez nerwy ale choc tyle dobrego i taki plus w tej naszej chorobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Haller, mój Mąż przez całe życie musi wysłuchiwać komentarzy i pytań - czy pan zawsze był taki chudy, czy jest pan chory /188 cm a waga ponad 70 kg-waha się do 76max/- zapewne masz taką budowę i przemianę materii. Tak to jest - są grubi, szczupli, chudzi, ładni, brzydcy, dobrzy, źli i j u ż :D

 

Dobrze napisane :D

 

-- 29 maja 2014, 08:19 --

 

helllooo

do brego dnia kochanichase.gif

mnie obudzily psy wczesniej, mokre od deszczu wpadly do lozka, Harry Haller, hciałam scudnac

przytyłam po lekach zimą jakies 15 kg

przez sezon i zapieprz w pracy napewno jeszcze schudne, nie ma czasu zjesc normalnie, mam prace fizyczna

schudlam tyle przez nerwy ale choc tyle dobrego i taki plus w tej naszej chorobie ;)

 

U mnie minus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa: Witajcie :papa:

 

Wstałam przed 8, mam dziś wolne... wciąż leje, całą noc padało, jest zimno i buro. Piję kawkę i się zastanawiam co tu robić w taki wstrętny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, cześć z rana! Planowałam pójść do marketu zrobić zakupy, ale w taką pogodę na piechotę z zakupami i parasolką nie dam rady, muszę odpuścić. Chyba tylko po pieczywo do sklepiku później wyskoczę :o

 

Jak zwykle z rana mam podły nastrój i lęki.... a jak u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×