Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wróbelek Elemelek,MOCca,Superbabka,Zagubiony148,Cadarxx,Duran84

Dziękuje Wam z całego serducha za wsparcie:).Jesteście super:)

W poniedziałek ide do lekarza-proktologa no i zapisze sie do gastrologa....no mam nadzieje,że rak nie wyjdzie ale też psychicznie jestem przygotowany na jakąś straszną wiadomość-ale to tak na wszelki wypadek:)

Bardzo mnie niepokoi teraz fakt iż mam zaparcia które utrzymują się już 2 tygodnie........i ze tak powiem te zaparcia są ogromne....cały mój brzuch jest taki ciężki:(.Niepokoi mnie rownież fakt taki ze mam problemy z oddychaniem.....czasami jak leże albo siedze pojawia sie w okolicach oskrzeli takie dziwne uczucie które powoduje,że ciężko jest mi oddychac.:D -ale chyba tak nie jest>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przez długi czas miałam taki wkręt, ze mam POChP, to jest taka nieodwracalna choroba płuc, którą bardzo ciężko dobrze zdiagnozować, i... dalej mam taki wkręt :lol: cały czas mi się ciężko oddycha, naprawde, ale jak się zrelaksuje to jest lepiej, polecam jakies ćwiczenia oddechowe:) a na raka płuc zrób sobie po prostu prześwietlenie:) i nie bądź pesymistą, stawiam 10 do 1 że tak naprawde lekarz przepisze ci jakieś leki regulujące pracę jelit i od razu ci się polepszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj przezylam wspanialy dzien, zero atakow paniki, zero niepokoju, po prostu JA z dawnych lat a nawet lepiej!!! moze sie to wiaze z tym ze byl to ostatni dzien pracy, dostalam pensje a wieczorem bylam w szwajcarii w pieknej miejscowosci nad jeziorem i sie objadalam i pilam szwajcarskie piwko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie popołudnie jest właśnie takie jak poranek u MOCci:)

y

Dzisiaj walcze z czarnymi myślami:)i z zaparciami :D.

Ja mam od kilku lat cos takiego że cos wypije powiedzmy w ilości 2 szklanek i potem coś mi się dzieje w jelitach coś się zaczyna przelewać.... i końca tego procesu nie musze chyba opisywać:)

I tak w sumie to wszystko się nasila ....z roku na rok,z miesiaca na miesiąc mam takich akcji coraz więcej a teraz to już w ogóle co 3 dni miałem takie jazdy:( no i pojawiły się zaparcia które trwają juz z 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj byłem u gastrologa i dostałem skierowanie na gastroskopię. Za jakieś 1,5 tygodnia musze jechać na to badanie. Dla mnie to koszmar, nie wiem jak to zniosę ale za dobrym samopoczuciem to ja do piekła bym poszedł. Chcę żeby moje ciągłe nudnośći, zgagi etc. się już skończyły. Wstępnie lekarka podejrzewa u mnie bakteryjne zapalenie błony śluzowej żołądka. Błagam, żeby udało się to wyleczyć!!

człowiek nerwica, mówiłeś o tych dolegliwościach jelitowych lekarzowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np [ewnie że tak,wiele razy ale zwykłemu interniście,za każdym azem było to wszystko albo zbagatelizowane alboe leczyłem się nie na to co trzeba czyli na wątrobe, i nerki...no i teraz już wiem napewno że to jelita..już o tym mówiłem interniście i inym lekarzom ale za każdym razem bagatelizowali moje objawy albo zwalając na nerwice,albo mi mówili że to niemożliwe że mam takie objawy.. >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, myślę że powinieneś się udac właśnie do gastrologa. Najlepiej po prostu nie mówić nić że ma się nerwicę, to potraktują Cię bardziej serio. Głowa do góry, ja się z problemami gastrycznymi tez użeram ;)

 

Ps. wogóle co to za hasła lekarzy " niemożliwe że masz takie objawy" Chyba wiesz lepiej jak się dokładnie czujesz. To bagatelizowanie wszystkiego mnie już zaczyna przerażać. Dobrze że ja dziś trafiłem na dobrą lekarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, hey, może właśnie dlatego tak źle się czujesz, w szpitalu podawają specjalne płyny usuwajace toksyny z jelit ;) u mnie w rodzinie jest podobny przypadek, po tych płynach teraz ta osoba czuje się o niebo lepiej.

Jutro poranek pewnie bedzie diabelny :) po deszczu przychodzi słońce, rodzina uparła się zabrać mnie na kilka dni nad jezioro, i bedzie trzeba sie odkryć, no nie ! Poudawam, że lubie się opalać heh, do usłyszenia.

Więcej deszczowych poranków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takie upaly na rowerze nie wolno jezdzic,kolega corki wyladowal w szpitalu z zapaleniem oskrzeli a zdrowy byl jak kon i jezdzil nawt w czasie mrozow,nigdy nie chorowal a upal go rozlozyl.Wczasie takiej pogody mozna jezdzic bardzo wczesnie rano.Nie wiem dlaczego ale bardzo sie ciesze ze nie pracuje i nie musze nigdzie sie spieszyc.Musze szukac nastepnej pracy,nie mam wyjscia bo trzeba z czegos zyc.Juz nie chce myslec o wyscigu szczurow,a wracajac do pracy,wracam do konkurowania o dobre slowo szefa bo mnie znowu wygryza.Jak nie wytrzymam to mnie zamkna bo zrobie komus krzywde.Wiem ze obiecuje to sobie gdy bedzie mi grozic zielona trawka,ale jak zwykle podwine ogon i schowam sie do mysiej dziury.Jestem tchorzem.Bylam odwazna gdy bylam mlodsza,umialam sie postawic do meza bydlaka,gdy mi grozil siekiera a dzis nie wiem,jak znalezc te odwage,gdzie sie podziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozwodzie, (w sumie moja nerwica własnie w małżeństwie sie pojawiła) i nie wdajac sie w szczególy zaczynam bać sie samotnosci, bo obawiam sie, ze choroba wpłynie na nowy zwiazek, bo kto kto tego nie przeszdł nie przechodzi tak naprawde zrozumie co czujemy? - okropne to :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×