Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrywunio nigdy nie kładzie się na kolanach, ale jak wyczuje zagrożenie to wskoczy i warczy a jak nie pomaga i ktoś pcha rekę, bo taka była sytuacja, to chwytał w zeby, nie gryzł tylko straszył.

 

-- 28 maja 2014, 13:34 --

 

Makabra, czemu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się zawsze dziwią, że ja się nie boję, jak moje psy łapią mnie zębami za rękę. One się tak tylko bawią i to bardzo delikatnie, a inni myślą, że chcą mnie zjeść :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, u mnie powyjeżdżali z tej dziury i zostałam sama tylko czasem pogadam pod sklepem, ale nie zaproszę do siebie ani ja do nich bo oni z reguły pijani.

 

-- 28 maja 2014, 13:42 --

 

Z dziewczynami mam słaby kontakt. Wolę kumpli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widuję tych ludzi raz na miesiąc, może nawet rzadziej nie zamieniając z nimi przy tym ani słowa, a oni budują sobie opinię o mnie na podstawie plotek :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, masz dobę przestawioną. Kładź się wczesniej. Ja też się budze dość wcześnie bo jak słońce świeci w okno to ciężko spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię zasnąć o 4, wstać o 6.30, przeziewać cały dzień, a gdy nocą położę się do łóżka, to znowu nie mogę spać i zasypiam o 4, budzę się o 6.30 i tak w kółko... Dobrze, że mam wolne dni w tygodniu i weekendy, to chociaż wtedy w miarę się wyśpię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×