Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Progressive, za komiks już się zabierałem kiedyś, na kilka miesięcy przed rozpoczęciem serialu, ale nie chciałem sobie zabawy psuć spoilerami i poprzestałem na numerach 1-5.

 

Teraz czytam sobie numer 34 i muszę przyznać, że zabawa jest taka sama, jeśli nie lepsza niż serial :mrgreen: . Różnic oczywiście jest sporo, ale to dobrze. No i czytam rzecz jasna w oryginale :smile: .

 

Ogólnie komiks bardzo na plus, nie pamiętam kiedy ostatnio tak się zaczytałem. I w dodatku tyle tych zeszytów już wyszło, że zajmie mnie to na jakiś czas. Na dysku jeszcze mam wszystkie wydane do tej pory numery "Revieval" i "Grimm Fairy Tales", więc będzie co czytać jeszcze przez dłuuugi czas :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, zazdroszcze, ze jeszcze tyle zeszytow przed Toba bo komiks jest swietny, serial sie nie umywa nawet. Mam nadzieje ze kolejny komiks Kirkmana bedzie równie dobry i że przy okazji nie bedzie to rzutowac na poziom TWD. Komiksy ogolnie czytasz czy akurat od TWD zaczales? Image Comics wydaje kilka świetnych tytułow, od siebie goraco moge polecic Chow i genialna, naprawde genialna Sage.

 

btw. też myślalem ze jeszcze dużo zeszytów przede mną, ale to się połyka w takim tempie, że za chwile nie będziesz miał co czytac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progressive, akurat ostatnio mi się tak zebrało na komiksy. Grzebię po internetach i cbry pobieram. Zawsze patrzyłem z lekkim politowaniem na osoby wkręcone w ten temat bo znałem tylko tych wszystkich gości w rajtkach od DC Comics i tym podobnych wydawnictw. Ale od jakiegoś czasu wyławiam jakieś perełki i poczytuję :mrgreen: . Ogólnie klimaty noir wydają się dość bliskie temu, czego szukam w kulturze popularnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×