Skocz do zawartości
Nerwica.com

SERTRALINA (ApoSerta, Asentra, Asertin, Miravil, Sastium, Sertagen, Sertralina Krka, Sertranorm, Seraloft, Stimuloton, Zoloft, Zotral)


shadow_no

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      59
    • Nie
      27
    • Zaszkodziła
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Zszedlem tydzien temu z wenlafaksyny. Milym doswiadczeniem to nie bylo, ale do rzeczy. Psychiatra przepisal mi ostatnio sertre. Moja docelową dawka jest 200 mg. Czy moglbym wejsc na ta dawke w ciagu 5 dni ? Pierwsze dwa dni 50 mg , nastepne dwa 100 mg i piątego 200 mg ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni biorę sertralinę 25mg, odstawiłem doksepinę 20mg. Efekt: krótszy sen o ok. 1,5 godz, znacznie mniejszy apetyt (co dla mnie akurat jest zaletą). Niestety nie wiem czy to tylko efekt sertraliny, gdyż przez 3 dni brałem lek na katar - pseudoefedrynę - 2 x 60mg. Jutro biorę już samą sertlalinę, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Zszedlem tydzien temu z wenlafaksyny. Milym doswiadczeniem to nie bylo, ale do rzeczy. Psychiatra przepisal mi ostatnio sertre. Moja docelową dawka jest 200 mg. Czy moglbym wejsc na ta dawke w ciagu 5 dni ? Pierwsze dwa dni 50 mg , nastepne dwa 100 mg i piątego 200 mg ? :)

 

Trochę szybko. Lekarz nic nie mówił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 4 tygodniach stosowanie musze powiedziec ze w kierunku fobii spolecznej 50 mg sertry dziala na mnie mocniej niz 20 mg escitalopramu. W ogole to mam wrazenie ze escitalopram jest mocno przereklamowany. Nie umyma sie nawet do piet sertralinie i paroksetynie w leczenie zaburzen lękowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z badan stwierdzono ze srednia dawka , ktora zadzialala u chorych na fobie spoleczna wynosila ok 170 mg /dobę :P

 

I jak masz zamiar to wziąć? Kurde 100 bardzo fajnie działa i nie ma co bez powodu skakać na 150 bądź więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×