Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, dziekuje :)))))

 

 

Anna Maria, :*************** super :D

 

Ja mam takie nerwy przed komisja ze chodze jak pijana.

Zarzuca mna na wszelkie strony , nogi sie trzesa , rece tez... Niechze juz bedzie po wszytskim . Na kolejna nie ide juz.Po prostu nie dam rady , moj stan sie tylko pogarsza po takim stresie.

Spakowalam sie i zaraz jade. Na szczescie w jedna strone podwiezie mnie ten sam znajomy co ostatnio tylko bede ciut wczesniej ale to juz jakos mam nadzieje przeczekam.

 

Trzymajcie kciuki :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim:)

mirunia, pyutałaś w sobote co biorę na uspokojenie doraznego.. sympramol... nie jest chyba bardzo mocny ale zwala mnie z nog bo bardzo rzadko z tego korzystam... jeśli chodzi o stres hmmm mam go mnustwo bo jak wszyscy juz tu wiedzą u mnie w firmie teraz zaczyna się sezon i są wyjazdy... przeraza mnie to strasznie... boje się oddalac poza miasto... boje sie zostawac bez m,eza bo on jezdzi i boje sie jechac ;( tragedia a wten weekend to juz koszmar... w czwartek wyjazd powrot na chwilke w niedziele i dalej wyjazy i praktycznie do wtorku nikogo nie ma a potem powrot na 1 dzien i znowu...

do tego czuje sie strasznie samotna... maz ciagle przy komputerze, potem zaladunki potem wyjazdy.... czuje sie taka samotna:( ciągle mam lęki ze oszaleje, ze nie um,iem zyc chodze zdolowana... jak jest spokoj to fajnie wychodze z mala na dworek funkcjonuje sama ale przed tymi 2 najblizszymi weekendami po prostu umieram ze strachu:(

 

-- 27 maja 2014, 12:25 --

 

co zrobic zeby wyjsc z tego gówna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Ćwiczę, mało jem, unikam słodyczy, piję herbatki odchudzające i smaruje się serum odchudzającym :twisted: wszystko na raz. Ja też przytyłam po lekach i źle się ze sobą czuje w takim wydaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×