Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co? Miłosław Niefiltrowane. Kocham piwo (choć poza zaburzeniami osobowości mam marską nerkę i bardzo zaawansowaną alergię wziewną, w związku z czym codziennie łykam 7-8 leków), a jeżeli kiedyś wpadnę w alkoholizm, to w żadnym wypadku nie zamierzam się z niego leczyć ;) Carpe diem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierć Jaruzelskiego

(ruskie mnie znajdą )

 

ciekawe , czy trafił od razu do Piekła ?

 

Mam nadzieję. Poczytaj komentarze na Onecie. Ludzie piszą, że odszedł wielki człowiek i patriota.... scyzoryk się w kieszzeni otwiera. Część to pewnie prowokacje ale część na pewno mocno ubolewa. Komunistyczne śmiecie. Może to nie moje czasy, ale nie trzeba żyć w jego czasach żeby widzieć jakim był chu.jem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę komentarze typu "robił wszystko dla kraju a nie dla siebie" to mi się rzygać chce i nic tylko bejsbola do ręki i przez łeb takich fanatyków czerwonej zarazy pierdo.ąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy całej mojej sympatii dla PRL to Jaruzelskiego nie cierpiałem, to ten komunistyczny wojskowy beton który pogrążył Polskę w latach 80-tych stagnacji i kwazidyktaturze, Gierkowi to nawet do pięt nie dorastał. No i te jego kłamstwa że gdyby nie stan wojenny to Ruscy by do Polski weszli nie mają dopóki co żadnego potwierdzenia. No i cały ten okrągły stół to był wielki szwindel na którym komuniści ustawili się finansowo do końca swych dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriota , he . Kucyk ZSRR , i podwładny Kremla . Z jego rozkazów ginęli prawdziwi Patrioci . Pamiętam dobrze za małolata jak czołgi jeżdziły po ulicach , a Zomo napi-erdalało ile wlezie .

 

Na tych straszliwych komuchów najbardziej narzekają ci, którzy w tamtych czasach ciskali granatami... w pieluchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×