Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lubicie dzieci?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam dzieci, ale tylko wtedy kiedy mogę się pobawić z nimi godzinkę albo dwie a później wyjść od znajomych bądź rodziny, zamykając drzwi, z ulgą, że nie mam takich rozrywek na co dzień, 24 godziny na dobę…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj ewidentnie przesadziłem;/. kurde aż mi wstyd;/,dałem się ponieść emocjom negatywnym i napisałem takie rzeczy któe by mi nie przeszly przez gardło w normalnym czasie..

Kocham swoją bratanicę - jest taka malutka i taka fajna:).Lubie jak tak oczka otwiera i patrzy:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubię dzieci odkąd pamiętam, między mną a bratem jest różnica tylko 3ch lat a jak byłam małym szczylem to się już nim zajmowałam, chociaż nie musiałam, zmieniałam pieluchy itd. :mrgreen:

sama kiedyś chciałabym mieć swoje, ale w momencie kiedy byłabym pewna że mogę im zapewnić życie na jakimś poziomie. bo robienie dziecka, zeby dostać zasiłek to jakaś żenada dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię dzieci, bo są inteligentniejsze od dorosłych... aż dorośli ich nie zepsują.

Pamiętam, jak moja kuzynka miała 3-6 lat, wszyscy w rodzinie mieli straszny ubaw, bo jej nieporadność językowa sprawiała, że często mówiła bardzo zabawne rzeczy i zadawała śmieszne pytania. Szkoda, że nie było wtedy kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do wszystkich kobiet w mojej rodzinie uwielbiam dzieci. Uważam że to najmądrzejsze istotki na świecie i można się od nich nauczyć znacznie więcej niż od "cierpiących" dorosłych. Ot, odpowiedź na wszystkie pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×