Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, ja mam szyjny do wymiany Kochana . mam niestabilnosc od c3 do c 7 dyskopatie c4 i c 5 oraz osteofity od strony rdzenia kregowego i przekrecony zab obrotnikowy .

Badanie szczerze to musieli mnie uspic bo w nerwicy nie moglam zrobic tego badania gdyz dostawalam paniki.

 

Anna Maria, oj to szybciutko dzis skonczysz :*************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no to masz też nieciekawie w szyjnym... teraz rozumiesz moje obawy przed rezonansem. Wezmę chyba afobam przed badaniem i może wytrwam.

Ja mam 2 przepukliny c4/5 i c5/6 oraz ucisk osteofitu na korzeń nerwowy c5/6. Bolą mnie ramiona i łopatki.

 

Anna Maria, witaj :papa:

już niedługo masz koniec zajęć :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam zawroty od szyjnego, bóle tyłu głowy i ramion. Jest różnie, długo juz było dobrze i znowu mam objawy. Jak trochę popracuję rękami (podźwigam, umyję okna) to od razu mam objawy. Też czasami ćwiczę w domu izometryczne i McKenzie, chyba muszę zacząć regularnie to robić.

A zawroty to mam od szyjnego i od nerwicy też, poza tym te leki na nerwicę (biorę na sen) też powodują zawroty, w sumie nie wiem teraz od czego mam :bezradny:

A Ty płatku jak ?.... masz zawroty od szyjnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, to znaczy twoje konto?

zmień nick i tyle no dorosły jesteś prywatności trochę powinieneś mieć

W moim domu nie ma czegoś takiego jak "prywatność". Teraz będą codziennie siedzieć na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, tak, bardzo dobrze sie czuje, jakos wiele spraw mi sie prostuje w zyciu i relacje z najblizszymi mam bardzo dobre, a u Ciebie? mam od 3 dni uczulenie na dloni 2 dni mialam plamki czerone i jedna wieksza plame a od wczoraj mnie swedzi i smaruje tribiotikiem i dzis pianka na oparzenia i ulga od razu wapno pije . taki wielki babel na niej sie zrobił nie wiem od czego to ale troche po tej piance zesło, moze to od lamo chcoc lamo biore 2 miesiac a jednym najczestszym skutkiem ubocznym lamo jest wysypka....ale i tak bardzo fajowsko sie czuje kochana...cancan.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×