Skocz do zawartości
Nerwica.com

FENYLOPIRACETAM / FONTURACETAM (Phenotropil, Carphedon) !Niedostępny w PL!


Gość

Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fenylopiracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      3
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie brałeś dotąd żadnych nootropów , masz w miarę niezrytą czachę , to możesz spróbować , być może zaskoczy . Dawno temu i na początku z tym lekiem fajnie u mnie zadziałał , tzn . poprawil kojarzenie , koncentrację itd .Teraz to już tylko niewskrzeszalne wspomnienie .

 

-- 26 maja 2014, 21:27 --

 

Dziś z rana wrzuciłem 50 mg . Aż dziwne jak mi się pod kopułą na pół dnia rozjaśniło :shock: , a to tylko polowa tabletki . Bardzo wyczywalne działanie antylękowe i antydepresyjne . Nawet z drugiego popoludniowego benzo zrezygnowałem ( bo nie było lęków ) . NAPRAWDĘ POLECAM ! Super , kużwa tylkota cena .Jux załatwiłem nootropil i będę to jadł przez parę dni z tym właśnie ( choć nootropil to ostatnie szczyny przy Phenotropilu . Marek , trafiłeś w 10 z tym lekiem ,,, i może nawet w niego wejdę.

 

-- 26 maja 2014, 21:28 --

 

Jak nie brałeś dotąd żadnych nootropów , masz w miarę niezrytą czachę , to możesz spróbować , być może zaskoczy . Dawno temu i na początku z tym lekiem fajnie u mnie zadziałał , tzn . poprawil kojarzenie , koncentrację itd .Teraz to już tylko niewskrzeszalne wspomnienie .

 

-- 26 maja 2014, 21:27 --

 

Dziś z rana wrzuciłem 50 mg . Aż dziwne jak mi się pod kopułą na pół dnia rozjaśniło :shock: , a to tylko polowa tabletki . Bardzo wyczywalne działanie antylękowe i antydepresyjne . Nawet z drugiego popoludniowego benzo zrezygnowałem ( bo nie było lęków ) . NAPRAWDĘ POLECAM ! Super , kużwa tylkota cena .Jux załatwiłem nootropil i będę to jadł przez parę dni z tym właśnie ( choć nootropil to ostatnie szczyny przy Phenotropilu ). Marek , trafiłeś w 10 z tym lekiem ,,, i może nawet w niego wejdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarantula , dostałem w prezencie 4 tabsy na testa , ale działanie juz wyczuwalne po pierwszej tabsie .

To można z tego co wiem bez recepty w Necie zakupić. Cena razem z przesyłką za 30 tabletek ( bierzesz 1 dziennie ) to okolo 180 zl .

Za dużo wywalam na Metylo ,żeby jeszcze tutaj zainwestować , ale ten Fenotropil to przedni lek . Jak masz rodzinkę w Rosji to chyba by nie było problemu ( ja bym na pewno nie miał ) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem całą serie (ok 3 tyg) oryginalnego fenylopiracetamu w formie tabletek leku o nazwie Phenotropil.Jakie są moje konkluzje odnośnie jego działania-jak najbardziej pozytywne-najważniejszą charakterystyką silnie przebijającą się w samopoczuciu to to ze fenylopiracetam jest bardzo ale to bardzo silnym stymulantem,komponenty przeciwlękowej jaką ma rzekomo posiadać nie uraczyłem.Poprawia takie parametry poznawcze jak przede wszystkim-lekkość myślenia i kojarzenia,wzrost twórczości ,a także jak już wspomniałem na wstępie-silna przyjemna -"twórcza" stymulacja.Oceniam ów lek subiektywnie rzecz jasna bardzo dobrze,dodam tylko że choć cena jza lek est wysoka (30 tabl 100mg-40$) to jednak mi wystarczyła w zupełności jedna tabletka na dobe 100mg,dwie raz spróbowałem jednorazowo to zdecydowanie za silna stymulacja.Jedna w sam raz.

 

-- 10 cze 2014, 01:50 --

 

Dodam jeszcze ze ma silne działanie anorektyczne.

 

-- 10 cze 2014, 01:54 --

 

Ulotka Fenotropilu w języku polskim:

1 część - http://i.imgur.com/7zoTfEh.jpg

2 część - http://i.imgur.com/B6Zs2Fq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbychu 1977, na receptę masz? Cholera...od naszych lekarzy to chyba nie ma co liczyć co? :/

 

-- 10 cze 2014, 01:13 --

 

no dobrze - która stronę do zakupu polecacie - eBay odpada bo jeden trafi na dobrego sprzedawce , drugi na dziada.

Właśnie...z drugiej strony, jakoś nie ufam ruskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmartwiło mnie, że w działaniach uboczych leku może pojawić się -depresja(!?). Tak jest min w ulotce nootropilu.

Tarantula , nie czytaj juz tych ulotek ;) , tylko wszamaj lek i wsłuchaj się jak skowronki spiewają karmiąc się tym albo tamtym specyfikiem .

Nootropilu ( w latach 90 , jak nie było zupełnie nic innego z nootropów) zjadłem , nie przesadzająć ze 100 albo i więcej opakowań .

Zadnej depresji ! , nawet jej zwiastunów .

Inna sprawa to przy Fenotropilu , zwykły nootropil to szczyny niemowlaka . I tyle maja te leki ze soba wspólnego co kawałek swojej nazwy . Jedyny ubok po tym leku jaki zaobserwowałem to zmniejszony apetyt ,,, ale co tam jak pod banią jaśniej ;) .

Tylko ta cena , nie do przełknięcia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Bo fenylopiracetam jest około 30-60x silniejszy niż piracetam. Przy piracetamie kluczowa jest dawka. Badania kliniczne pokazują, że piracetam najskuteczniejsze działanie nootropowe ma w dawce... 14400mg/dobę. ;) Czyli co 8h trzeba szamać 4800mg. Można zbankrutować, bo paczka piracetamu 1200mgx60tabs to gdzieś około 30zł, czyli na cały miesiąc potrzeba 6 opakowań= 180zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenylopriacetamu "legalnie" nie dostaniesz, bo w Polsce go nie ma. Możesz pojechać do Rosji po Phenotropil albo próbować szczęścia w necie.

No ,a ten nootropil czy jak tam...niektórzy dostają...muszę jakos lekarza pocisnąć w tym kierunku :roll:

W można by przez neta kupić w rosyjskiej aptece ale cena no i ciekawe jak na przejściu granicznym to wygląda. Czy za zakup tzn przechwyt u celników tego leku można mieć jakieś prawne kłopoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenylopriacetamu "legalnie" nie dostaniesz, bo w Polsce go nie ma. Możesz pojechać do Rosji po Phenotropil albo próbować szczęścia w necie.

No ,a ten nootropil czy jak tam...niektórzy dostają...muszę jakos lekarza pocisnąć w tym kierunku :roll:

W można by przez neta kupić w rosyjskiej aptece ale cena no i ciekawe jak na przejściu granicznym to wygląda. Czy za zakup tzn przechwyt u celników tego leku można mieć jakieś prawne kłopoty?

 

nootropil to "zwykły" piracetam. Lekarz przepisze, ew. w Czechach bez recepty można kupić, abo z sklepu internetowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rosji jest legalna chocna recepte,tam jest na specjalną recepte tianeptyna.

Od kiedy? Bo z tego co ludzie piszą to bez recepty u ruskich można nabyć...0_o

 

-- 30 cze 2014, 11:55 --

 

Update:

Dziś przyszedł z Ruszy fenyl. Zapodany 15min temu i obadamy na dniach co bydzie, do tego lecytynka z choliną.

 

-- 01 lip 2014, 05:14 --

 

Niech mnie! Nie ma mowy o "może czuję, a może nie czuję, może placebo, a może morze...", ewidentnie kopa daje i to w absolutnie pozytywnym sensie. Pieprzyć piracetam! Żadnych rc-owych wjazdów na serducho i ciśnienie, poprostu czysta chęć do "niemarnowania" czasu na leżeniu i gapieniu się w sufit.

Do minusa mogę podłączyć "granie w kiszkach" przy ładowaniu tj.godzinka od wzięcia. Faktycznie ulotka prawdę mówi co by nie zapodawać po 15 bo o śnie zapomnij ew.będzie przerywany i schizowy;] Bardzooo dużym plusem dla mnie oprócz działania nootropowego/antyanhedoniowego jest wspomniany przeze mnie brak obciążenia serducha.

To narazie wsio, będę informować na bieżąco what`s up ;)

ps: jadę na dawce 100mg z rana.

 

Kalebx3, miałeś rację! Wyrywa z butów! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleście mi smaka na ten Phenotropil narobili... Waham się nad tym albo etylo z RC, ale to w przyszłości, kiedy fundusze pozwolą. Pozdro.

 

-- 07 lip 2014, 07:56 --

 

Mają tam w RC jeszcze niejaki bufedron, wynaleziony w 1928 (!), z klasy fenyloamin i katynonów, zaliczany do stymulantów i empatogenów. Ale sądzę że lepiej trzymać się mniej lub bardziej sprawdzonych wynalazków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×