Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

zaliczyłam hematologie na 5 :yeah:

spacer w czasie burzy :105:

 

co studiujesz? brzmi bardzo medycznie ;-)

 

 

to co sprawia radość każdej kobiecie - nowe buty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny kierunek - sporo nauki na nim (mam koleżanki na pielęgniarstwie)

tylko, że w dzisiejszych czasach trzeba mieć powołanie do tego zawodu, jak chyba do każdego medycznego

chcesz robić jakąś speckę po nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 2 koleżanki ze specką anestezjologiczną - ciężki kawałek chleba zwłaszcza jak im pacjent hula całą noc (np ze wstrząsem) - ale kochają to co robią, kilka koleżanek chce pracować na bloku jako instrumentariuszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, ale super :D Ja mam zamiar w przyszlym roku przekwalifikowac sie z ratownictwa na pielegniarstwo, ale co z tego wyjdzie to cholera wie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rzuciłam 3 lata temu :-P, po pół roku już tak nie ssie, chociaż jak się przekroczy miesiąc to jest to motywujące

 

variable, a studia zaoczne? ratownictwo dla kobiet ciężkie jest

 

acherontia-styx czasami dobrze jest odpocząć od ludzi :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, :great: są momenty że jeszcze tam gdzieś jest "ta" myśl żeby siegnąc po fajkę... ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia właśnie w sytuacjach gdy kiedyś się po nią zawsze sięgało. Pierwsza kawa bez dymka to była męczarnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, przedtem tak 3/4 paczki dziennie, teraz staram się ograniczać bo zaczęłam biegać i przymierzam się powoli do całkowitego rzucenia - muszę się przeprosić z moimi płucami ;)

 

variable, tak myślałam, bo położne są w tej samej sytuacji, że muszą całe studia robić od nowa jeśli chcą się przekwalifikować na pielęgniarki.

jeśli chodzi o pracę to pewnie zależy od rejonu, ale u mnie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem pracy - nawet 2 etatów równocześnie i ciągnięcia ich.

a jak zaczniesz licencjat i będziesz potrzebowała jakichś procesów pielęgnowania czy czegoś, wal śmiało. jak będę w stanie to służę pomocą ;)

 

-- 24 maja 2014, 19:52 --

 

psychidae, pielęgniarstwa na poziomie licencjatu nie ma zaocznego, chyba, że są to właśnie pomostowe dla osób które ukończyły licea medyczne lub mają już jakieś wykształcenie medyczne i chcą się przekwalifikować, ale nie wszystkie uczelnie to oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, wypróbuję ;)

 

a tak a propo tematu to radość sprawiła mi dzisiaj taka sytuacja:

wchodzę do toalety dla odwiedzających w jednym ze szpitali, a tam wisi sobie kartka z napisem takiej treści:

"Uwaga! Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczanie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki."

48600_ebacadccfeb96aad5f0b69e741b660b9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psychidae, wszystko jedno czy zaoczne :P Ratownictwo nie jest ciezkie tylko ciezko jest z praca

 

zniesienie osoby która waży ponad 100 kg z 8 piętra w budynku, w którym nie ma schodów jest ciężkie :-P

 

-- 24 maja 2014, 21:10 --

 

psychidae, :great: są momenty że jeszcze tam gdzieś jest "ta" myśl żeby siegnąc po fajkę... ale to chyba bardziej z przyzwyczajenia właśnie w sytuacjach gdy kiedyś się po nią zawsze sięgało. Pierwsza kawa bez dymka to była męczarnia ;)

 

 

nooooo, moi znajomi, którzy rzucali mieli np zaparcia, ja na szczęście przeszłam bezboleśnie

ale kawka i papierosek - klasyk i poezja, ale nie chce do tego wracać

jednak teraz po czasie widzę jak bardzo śmierdzi

ja paliłam paczkę dziennie

 

-- 24 maja 2014, 21:12 --

 

Aranjani, wypróbuję ;)

 

a tak a propo tematu to radość sprawiła mi dzisiaj taka sytuacja:

wchodzę do toalety dla odwiedzających w jednym ze szpitali, a tam wisi sobie kartka z napisem takiej treści:

"Uwaga! Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczanie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki."

48600_ebacadccfeb96aad5f0b69e741b660b9.jpeg

 

 

 

poezja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, wypróbuję ;)

 

a tak a propo tematu to radość sprawiła mi dzisiaj taka sytuacja:

wchodzę do toalety dla odwiedzających w jednym ze szpitali, a tam wisi sobie kartka z napisem takiej treści:

"Uwaga! Niezależnie od wyznaczonych celów i rzeczywistych osiągnięć, uprasza się o spuszczanie wody. Jeśli jednak rzeczywiste osiągnięcia przeszły wszelkie oczekiwania, proszę użyć szczotki."

48600_ebacadccfeb96aad5f0b69e741b660b9.jpeg

 

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×