Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Usługi SMS i MMS typu Premium Rate to najczęściej wykorzystywana forma mikropłatności w Polsce!

 

Możliwe zastosowania usługi to:

 

- dostęp do archiwów portali prasowych i informacyjnych, zasobów serwisów muzycznych i filmowych,

- zakup i dostęp do portali gier,

- płatność za reklamy, wpisy do katalogów,

- aktywacja szybszego pobierania plików,

- usługi dodatkowe dla społeczności internetowych,

- dostęp do zasobów serwisów oferujących dzwonki, tapety, loga, horoskopy etc.

 

Czy ktoś z Was korzysta z powyższej formy płatności ?

 

Mam na swoim koncie Orange wolnych ok. 180 zł (no-life'owi kasa na telefonie niepotrzebna :P) i z chęcią wymieniłbym je na realną gotówkę - oczywiście po opłacalnym kursie dla zainteresowanych (50-75% nominalnej wartości ?).

 

W skrócie - ja kupuję/doładowuję wybraną przez Was usługę, po czym przekazuję Wam do niej kod aktywacyjny/dostępu, a Wy w zamian wysyłacie na podane przeze mnie konto bankowe równowartość 50-75% ceny danej usługi. Tak coby wszyscy byli zadowoleni i każdy na tym skorzystał. To jak ? Są jacyś chętni ? ;)

 

Btw. Ogólnie z tematu można by zrobić taką lokalną Giełdę SMS/MMS Premium Rate. Użytkownicy foruma by się w nim ogłaszali, ustalali między sobą kursy wymiany, dobijali transakcji itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, od razu zagubioną , co Ty mam gps w tyłku , znajdę każdą drogę :lol:

 

a wiesz ile ja mam niespełniony fantazji , cholera zabrakłoby mi życia :roll:

cos ten Twój tyłkowy gps prowadzi cie bocznymi drogami i nie trafiasz do celu podroży a w dodatku nadrabiasz kawał drogi zamiast jechać najkrótsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania opakowanie klona, pani doktor mi zapisała, ale czytam na forum, że to ponoć niebezpieczny lek, więc jakby ktoś chciał, to się zgłaszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, je*ać watek :P Na allegro sprzedają SMSy PREMIUM za 50% ceny. No i jest też opcja doładowania poprzez sms'y konta w takim jednym kasynie internetowym, po czym natychmiastowe wybranie kasy, ale na opłaty dla operatorów pójdzie +/- 60% kwoty, więc raczej też ch*jnia ... No ale w sumie lepsze to 40% od ręki niż nic :P Chyba, żeby tak sobie jakąś dziewczynę znaleźć i owe 180 zł przegadać ... :D

 

TEMAT DO WYJEBANIA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna rzecz, o której wczoraj zapomniałem- nie odpowiadaj na ewentualne wiadomości od usera hobbyturysta, nie daj się namówić na kino, lody i żadne inne jego sztuczki, w przeciwnym wypadku żadna dawka leków nie stłumi głosu Twojego sumienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, jasne róbcie co chcecie ćpanie to też nic złego alko też seksoholizm też to tylko "przyjemności" i pamiętajcie niczego nie jesteście winni wy nic złego nie robicie :blabla:

 

ta palacze też nic złego :evil:

Bez przesady, potrzeby seksualne sa naturalnym symptomem bycia czlowiekiem. Alkohol i fajki to czyis wybor.

Sa pary, ktore codziennie uprawiaja seks i nikt z tego problemu ani zaburzenia nie robi a tu wielkie halo, ze dziewczyna ma potrzeby seksualne ale nie ma stalego partnera.

Jak dla mnie to problemem tutaj jest tylko i wylacznie alkohol, tym bardziej, ze czesto wlasnie pod jego wplywem czlowiek ma wzmozone potrzeby. Poza tym, zaburzona jest fizjologia czlowieka wtedy wiec to tez moze miec wplyw na potrzeby.

 

Ja jestem palaczem i pije alkohol , wiec juz wiem dlaczego ze mnie samo zuo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, traktowanie ludzi jak przedmiot to nic złego? sama nie chce szukać a nie, nie może znaleźć

ps tak przeszkadza mi jak ktoś mi jara ciągle kur...... na przystanku na uczelni ku........ czemu mam te truciznę wdychać? ch....... mnie obchodzi że jest uzależniony mógł nie zaczynać :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, traktowanie ludzi jak przedmiot to nic złego? sama nie chce szukać a nie, nie może znaleźć

ps tak przeszkadza mi jak ktoś mi jara ciągle kur...... na przystanku na uczelni ku........ czemu mam te truciznę wdychać? ch....... mnie obchodzi że jest uzależniony mógł nie zaczynać :evil:

 

Jak nie paliłeś to nie wiesz. Ale palenie na świeżym powietrzu jest okej póki ktoś cię petem na zahaczy bądz nie jebnie chmury w twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×