Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

czystym ciałem 2zlosc.gif

Takie simple, a jednak takie trudne :mrgreen:

 

-- 22 maja 2014, 18:54 --

 

kupmitrumne, perfumy na nic się zdadzą jak będzie capił starym diabłem tasmańskim 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mydłem i dezodorantem, ewentualnie szamponem.

 

Ale bądź co bądź nie śmierdzenie i schludny ubiór to droga do sukcesu z kobietami. Nie tak dawno temu sam fakt, że jestem wysoki i to, że miałem na sobie moją najładniejszą i najbardziej elegancką z moich koszul przyciągnął wzrok i nieśmiały uśmiech pewnej ładnej dziewczyny w autobusie, i później w sklepie, bo w tym samym wylądowaliśmy. Szkoda, że mnie sparaliżowało od tej jej atencji, totalnie nie umiem zacząć rozmowy z nieznajomymi dziewczynami na trzeźwo, z tego jeszcze się nie wyleczyłem niestety.

 

Panowie, elegancka koszula i nie wybrzydzanie oraz baczna obserwacja Pań (ale nie wgapianie się jak sęp na padlinę), oto klucz do rozpoczęcia związku i rozprawiczenia się. Reszta to rozmowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, elegancka koszula i nie wybrzydzanie oraz baczna obserwacja Pań (ale nie wgapianie się jak sęp na padlinę), oto klucz do rozpoczęcia związku i rozprawiczenia się. Reszta to rozmowa.

Co widzę Twoje posty to piszesz takie bzdury, że aż się śmieję jak ktoś może tak prostacko myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, skoro to bzdury to rozłóż je na czynniki pierwsze konstruktywna krytyką. Obnaż prostactwo i intelektualną bezwartościowość moich wypowiedzi. Powinno to być łatwe, jeżeli masz rację. Chyba, że się mylisz i to ty w tym momencie bzdury piszesz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, elegancka koszula i nie wybrzydzanie oraz baczna obserwacja Pań (ale nie wgapianie się jak sęp na padlinę), oto klucz do rozpoczęcia związku i rozprawiczenia się. Reszta to rozmowa.

Co widzę Twoje posty to piszesz takie bzdury, że aż się śmieję jak ktoś może tak prostacko myśleć.

Ja nie mam żadnej eleganckiej koszuli, to już wiem dlaczego jestem wiecznie sam :mrgreen:

Pora se kupić jakąś exclusive i wtedy laski będą moje o ile nie będę zbyt wybredny oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, no niby tak, ale z wypowiadających się to może 10% stanowią prawiczki, zresztą często przyczyną braku doświadczeń z kobietami jest wspomniane wybrzydzanie, dlatego im więcej kobitek o siebie zadba tym mniej będzie prawiczków:D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toć żartuje, dla mnie najbardziej liczy sie wnętrze, a na drugim miejscu wyraz twarzy :angel:

 

swoją drogą wiecie ile wyrzeczeń kosztuje wyrobienie takiej sylwetki jaką wrzuciła tarantula?

narysować to łatwo i wymagać...czy atletyczna sylwetka jest dla was aż tak ważna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toć żartuje, dla mnie najbardziej liczy sie wnętrze, a na drugim miejscu wyraz twarzy :angel:

 

swoją drogą wiecie ile wyrzeczeń kosztuje wyrobienie takiej sylwetki jaką wrzuciła tarantula?

narysować to łatwo i wymagać...czy atletyczna sylwetka jest dla was aż tak ważna?

Tak samo jak dla Was ta kobieca... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, co nie ? :smile: zawsze można karton albo reklamówkę na łeb ...

 

 

 

pytanie dla panów , czy zwracacie uwagę na wygląd kobiety ? w sensie na jej ubranie ? czy wam to wisi ?

Ależ skąd!!! Dla nich liczy się WNĘTRZE (czyli pisze mu się z taką zajebiście i wymieniają się fotami i ona pomimo, że ma brak zęba na przedzie tak go swym wnętrzem zauracza iż sam sobie tylko jedynkę zostawia ) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×