Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ciepło i serdecznie;)


Superbabka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)

Uczestniczę w forum już chwilkę - dodaje otuchy to, że nie jestem w tym wszystkim sama!

Z nerwicą lękową i zaburzeniami somatycznymi walczę już od ładnych paru lat. Pierwszy atak miałam chyba na początku Liceum, potem koniec liceum, studia, a teraz 4 nawrót tego okropieństwa;/ Mnie konkretnie objawia się to zawrotami głowy, poczucie usuwanie gruntu spod nóg - jakbym chodziła po statku czy dmuchanym materacu, poczucie siebie jakbym była za szybą, czasem kołatanie serca, problemy z uciskiem w gardle i oddychaniem. Najgorsze jednak to pierwsze, bo nie daje mi funkcjonować:( Do tego ataki lęku, że to napewno prawdziwe objawy poważnych chorób;(

Walczę, walczę, ale chyba znów wrócę do proszków:(

Ważne w tym wszystkim jest to, że są ludzie, którzy mogą nam pomóc:)

Dzięki z góry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytając twoją wypowiedź czuję się jakbym ją sama napisała. Mam wszystkie objawy i kilka innych. Próbuję wyjść z tego ale to nie takie proste. Jak muszę to idę na tabletki, jak mogę to odstawiam. To forum dużo mi dało. Jak czuje się gorzej to wchodzę na i czytam że nie jestem sama na świecie.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że trzeba się otworzyć i zmienić siebie, ale to jest właśnie w tym najtrudniejsze. Jeżeli całe dotychczasowe życie jestem osobą zamkniętą w sobie, skrytą i nieśmiałą to jak mogę nagle mówić każdemu co mnie boli????

Pani psycholog poradziła mi bym porozmawiała z moją rodziną o uczuciach, ale ja nie potrafię. Nigdy nie było takich rozmów.

Może oni też nie chcą o tym rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwiu, to co jest trudniej zdobyć jest cenniejsze, gdy się to już zdobędzie. Tutaj - na forum, łatwiej się przełamać a z czasem wnieść te zmiany do życia w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×