Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

@Posejdon

Dla mnie kiedy dziewczyna mówi, że ma faceta to czuję, że to jest taki ktoś na chwilę, bo facetów można wymieniać na innych, można w nich przebierać, itp. Facet to nie ukochany, chłopak, mój mężczyzna, etc. tylko właśnie facet (coś mi w tym słowie nie gra, jakaś taka nuta zła się tam czai)

 

Nie znoszę za to słowa "dziołcha", jak raz zobaczyłem profil jakieś dziewczyny na portalu randkowym, niby inteligentnej i atrakcyjnej, która określiła siebie mianem "niezłej dziołchy" czy coś w tym stylu to zamknąłem zakładkę.
Tak, zdecydowanie fajniejsze są te, które używają słowa: "dziewczę" ;)

 

Proponuje humanoid płci żeńskiej/męskiej,będzie uniwersalnie D:
Mhmm, piękne... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj idąc sobie piotrkowska co drugi facet od 20 do 30 r.ż walił jak stary emeryt w 30 letnich skarpetach ...

:hide:

Mykając Legnicką tramwajem (i to tyż wczoraj) wysiadłam 3 przystanki wcześniej bo nie dałam rady...

f818367348_gdzie_kurwa__smierdzisz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa to wczoraj popołudniu podszedł do mnie bej w kurtce zimowej i coś nawijał, kazałem mu stanąć 10 m dalej pod drzewem i pierdolić do siebie te farmazony ale wiaterek powiał i chuj musiałem iść pieszo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mój" w tramwaju to nie był żul jako taki, tylko zwykły przeciętny pan Kowalski z wyglądu...za to smród przechodził wszystkie skale miernicze :shock:

 

( i wejdzie taki potem na forum i narzeka, że jest prawiczkiem 40letnim, albo jak to kobiety są złe bo nie podchodzą bliżej niż 20m)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×